MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Murder Island: Secret of Tantalus
4.6428571428571
14

Murder Island: Secret of Tantalus

Jsi odvážný dost následovat vrah krok za krokem, ale je možná jeho další oběť? Pokud ne, začít hrát Vražda Island: Tajemství Tantalus, nové skrytý objekt hra. Ocitnete se na řeckém ostrově peopleless na oslavu absolventů setkání víkend. Ale tragické události dojde po spuštění vašeho návratu. Jeden z vašich ex-spolužáky je zabit, a jeho vražda je následován sérií ty ostatní. Stáhnout Vražda Island: Tajemství Tantalus zcela zdarma a vítejte na děsivé tajemství!

MURDER ISLAND: SECRET OF TANTALUS OBRÁZKY

MURDER ISLAND: SECRET OF TANTALUS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jestli jste se nezamiloval prvním pohledem na hry, zamilujete si tento titul. Murder Island: Secret of Tantalus od Play First je jedna z těch her, ve kterých nás zajímá, zda existuje důvod k hraní, nebo ne, protože grafika je v hidden object hrách velmi vyžadovaná... Read more

Murder Island: Secret of Tantalus je obyčejným příběhem o strašidelném, zlověstném zabijákovi obývajícím ostrov. A samozřejmě jen vy ho můžete zastavit a vyřešit tyto případy vražd. Bla, bla, bla… Je to docela běžná hidden object hra, která musí být hrána s vypnutými světli, jestli si chcete užít trochu zábavy u této ponuré hry. Hra má dobrou délku ( asi 6 až 7hodin bez používání mnoha rad), ale protože děj je nezajímavý, vydržet u toho je další výzvou. Ačkoli se rady dobíjí celkem rychle a nemáte tam časovač, hra se brzy stane velmi nudnou.

Pozadí hidden objectu je asi nejslabší stránkou hry Murder Island: Secret of Tantalus. Je to ve foto-realistickém stylu, ani tmavé, ani kalné, ale naopak to vypadá velmi rozmazaně.Hrdinové mají pouze hlasové přenosy. Proč tak zkušený tvůrce her, jako je Play First, použil tak levný a nezralý způsob prezentace pozadí. Nicméně, některé popisky skrytých věcí ve všech hidden object scénách jsou opravdu unikátní, ale toto je jediným plusem tohoto titulu. Navíc při náhlém ukončení hry jen přidáte plamen do ohně. Doufejme že tvůrci této hry brzy přijdou s něčím lepším.