MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Mysteries of the Mind: Coma Collector's Edition
3.5
2

Mysteries of the Mind: Coma Collector's Edition

Ve hře Mysteries of the Mind: Coma na vás čeká nové hidden object dobrodružství plné překvapení a záhad! Po tragické nehodě jste se ocitli v komatu, během kterého vám v mysli vyvstávají staré vzpomínky. V nich se setkáváte například s matkou a jinými postavami z vaší mimulosti. Musíte odkrýt všechny záhady a zjistit, co se tehdy stalo a změnilo vaši rodinu. Prozkoumejte váš starý život, komunikujte s duchy a prožijte skvělé dobrodružství. Vyřešte bezpočet záludných hádanek, hrejte mini hry a odkryjte skutečnou pravdu. Stáhněte si hru Mysteries of the Mind: Coma, přijměte tuto náročnou výzvu a splňte svou misi!

MYSTERIES OF THE MIND: COMA COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ MYSTERIES OF THE MIND: COMA COLLECTOR'S EDITION HRY:

MYSTERIES OF THE MIND: COMA COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Záhada života po životě v nás vyvolává spoustu povětšinou neodpověditených otázek. Spousta z nás by se asi ráda podívala na druhý břeh řeky a přinesla nám na naše dotazy kýžené odpovědi, většina ale druhou šanci nedostane. Hra s názvem Mysteries of the Mind: Coma je určena pro zatvrzelé fanoušky hidden object žánru a přichází k nám od vývojového týmu Vendel games. Podle této hry, by měl každý dostat druhou šanci, jak uprchnout ze spárů smrti. Pokud se tedy chcete vydat na cestu za odpovědmi na otázky o životě a smrti, potom vyzkoušejte tuto hru a uvidíte, jestli se vám bude líbit nebo ne!.. Read more

Každá hra touží vytvořit co nejoriginálnější příběh a to je oblast, ve které titul Mysteries of the Mind: Coma opravdu uspěl. Příběh je totiž originální i přes fakt, že tématika změny událostí v minulosti už tu několikrát byla. Jednoho dne jste se stali obětí nehody, po které upadáte do komatu a bojujete tak o holý život. Během vašeho spánku se vám zjevují vize, ve kterých se dozvídáte, že k záchraně svého současného života se musíte nejprve vrátit zpátky do minulosti, zbavit se svého dětského traumatu a napravit své chyby. Nemůžete předpokládat, že váš výlet nakonec povede k usmíření a znovunastolení vztahu s vaší matkou, se kterou jste se pozdějí odcizili. Jedná se zkrátka o velice zajímavou příběhovou linku, která zasáhne každého hráče a v některých z nich dokonce vyvolá i slzy dojetí.

Další prvek, který zaujme v Mysteries of the Mind: Coma vaši pozornost, je hratelnost. Co se té týče, tak má tento titul opravdu co nabídnout, jednotlivé hidden object scény, hádanky či mini hry ale bohužel postrádají náročnost a zkušení hráči je velice snadno dokončí. Hidden object scény jsou standartní a s ničím novým či inovativním se v nich nesetkáte. Jsou založené na textovém seznamu předmětů, které máte za úkol najít, přičemž je můžete sbírat v jakémkoliv pořadí. Co se týče hádanek a mini her, tak těch je tu spousta a většina z nich jsou klasické, se kterými se setkáváte u každé hidden object hry. Jsou ala hodně zábavné a dodávají hře prvek dobrodružství. Hidden object scény se neopakují, k dispozici ale nemáte bohužel mapu, která by vám pomohla, když se dostanete do potíží. K přesunům mezi jednotlivými lokacemi, ke kterým čas od času dojde, můžete využít rady a nápovědní systém, který zároveň funguje jako transportér, který vás dokáže přemístit z místa na místo. A to je určitě super!

Jako třešnička na dortu, je hra Mysteries of the Mind: Coma orámována skvělým grafickým i zvukovým zpracováním. Grafika je opravdu úžasná, scény vás doslova uchvátí a uvidíte, že se jimi budete dlouho jen tak kochat. Dobře propracované jsou také cutscény, přece jen by ale mohly být trochu epičtější a efektivnější. Hidden object scény nabízí spoustu snadno zaměřitelných a krásně vyvedených objektů poházených všude možně. Hudba je velmi příjemná, v některých momentech hodně temná až děsivá, a stoprocentně vystihuje atmosféru hry. V pořádku jsou rovněž zvukové efekty.

Mysteries of the Mind: Coma je zkrátka povedenou hidden object hrou od vývojového týmu Vendel Games. Disponuje skvělou grafikou a hudbou, velice zajímavým a originálním příběhem a solidní hratelností. Můžete si vybrat, zda si ji vyzkoušíte ve volně stažitelném demu nebo si ji pořídíte v plné verzi. V obou případech vám přejem příjemnou zábavu!