Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Mystery Series: A Vampire Tale

Připojte se k mladé dívce jménem Caroline na jejím nebezpečném transylvánském dobrodružství a pomozte jí v nové neuvěřitelné hidden object hře s názvem Mystery Series: A Vampire Tale najít jejího zmizelého otce! Poté, co za záhadných okolností zmizí její otec, vydává se Caroline na tuto nebezečnou cestu, na které posléze objeví starodávnou zříceninu a žalář starých upírů, kde se tato stvoření za dlouhých nocí probouzí! Pomozte jí překonat veškeré nástrahy a vyřešit všechny hádanky vedoucí k setkání s jejím milovaným rodičem. Prozkoumejte ve hře Mystery Series: A Vampire Tale uchvátné scenérie, odhalte všechna tajemství a zachraňte celou situaci! Hodně štěstí!

Title - Mystery Series: A Vampire Tale Game Download for PC and Mac Description - Try Mystery Series: A Vampire Tale, a Hry s ukrytými předměty game designed by Nordic Games. Připojte se k mladé dívce jménem Caroline na jejím nebezpečném transylvánském dobrodružství a pom...
Hra Mystery Series: A Vampire Tale
4.2307692307692
13

MYSTERY SERIES: A VAMPIRE TALE OBRÁZKY

MYSTERY SERIES: A VAMPIRE TALE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Na trh s hidden object tituly nám přibyla další dobrodružná hra, ve které musí hráči řešit spoustu záhad a záludných hádanek. Mystery Series: A Vampire Tale od vývojového týmu Nordic Games nám představuje vzrušující příběh o válce upírských klanů, ve kterém hraje důležitou roli záhadné zmizení otce hlavního hrdiny hry... Read more

Hned na začátku je nutné říci, že příběhová linka je opravdu zajímavá a velmi příjemně podaná. Boužel je ale obalena absolutně slabou hratelností. Ta nezahrnuje nic jiného kromě běžných hidden object prvků, to znamená hledání nepatrných předmětů a hraní neuvěřitelně snadných mini her. A ptáte se, kde je ona příchuť adventury? Nic takového tu nenajdete. Vykonáváte tu zkrátka pořád ty samé úkony a to vás po několika scénách přestane pochopitelně bavit.

Hratelnost hry tedy můžeme shrnout do následujícího jednoduchého schématu: vyřešte tři hidden object hádanky, hrejte mini hru, vyřešte tři hidden object hádanky, zahrejte si mini hru a tak dále. Naštěstí máte k dispozici nápovědní tlačítko, které se ale obnovuje jen velmi pomalu. Jedním z mála kladů Mystery Series: A Vampire Tale je dobře promyšlený systém penalizací. Pokud například vykonáte příliš mnoho náhodných kliknutí, budete potrestáni, pokud vám vyprší časový limit, nebudete moci hrát mini hru, atd. Po pravdě řečeno ale po zdejších nudných a neoriginálních mini hrách ani nijak zvlášť netoužíte.

Mystery Series: A Vampire Tale disponuje velmi dobrým dabingem, který skvěle vystihuje atmosféru hry. Vývojáři vtiskli jednotlivým postavičkám různé přízvuky, což celé vyprávění jen oživuje. Grafické zpracování vám může někdy připadat trochu rozmazané, pořád to ale není nejhorší.

Celkově můžeme říci, že je Mystery Series: A Vampire Tale jen průměrnou hrou, která může pobavit snad jen zatvrzelé fanoušky hidden object titulů. Pokud tedy nemáte zrovna nic jiného na práci a potřebujete nějak zabít čas, můžete jí dát šanci.

KOMENTÁŘE PRO MYSTERY SERIES: A VAMPIRE TALE

Slevy dnes

Whispered Secrets: Cursed Wealth

Expires in 1584860400

FOLLOW US!

Premium Games