MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Nancy Drew: The Captive Curse
4.4
5

Nancy Drew: The Captive Curse

Nancy Drew: The Captive Curse je novou hrou a vyšetřovací příležitostí pro dívčí detektivku! Tentokrát budete řešit záhadu jednoho tajemného hradu. Německo se stává centrem hrozných pomluv, mezi lidmi se povídá, že před dávnými lety žilo v okolí hradu Finsteru děsivé monstrum, které z jakéhosi důvodu ožívá! Vy jako rozumně uvažující Nancy Drewová samozřejmě nedáváte sled podivných událostí za vinu nějaké vymyšlené kreatuře, během noci duchů se ale kolem hradu začnou potulovat tajemné stíny a ozývají se podivné zvuky. Dokážete se s tímto podivným případem vyrovnat nebo necháte celou věc být?

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Nancy Drew: The Captive Curse. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

NANCY DREW: THE CAPTIVE CURSE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ NANCY DREW: THE CAPTIVE CURSE HRY:

NANCY DREW: THE CAPTIVE CURSE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ve spoustě detektivních příběhů se setkáváme se slavnými osobnostmi detektivů, ve většině případů se ale jedná o muže. Je to možná proto, že muži jsou silnější a dokáží lépe bojovat se zločinci, ženy mají ale na druhou stranu lepší schopnost jednání s nebezpečnými živly! Jednou z takových vyšetřovatelek je také Nancy Drewová. Možná jste už slyšeli o slavném soukromém očku, které k nám přichází znovu s dalším dobrodružstvím v nové hře od vývojového týmu Her Interactive s názvem Nancy Drew: The Captive Curse. Připravte se tedy na neuvěřitelný výlet naplněný spoustou tajemství a záhad. Dočtěte si naši recenzi a vrhněte se na tuto zajímavou hru!.. Read more

Příběhová linka se příliš neliší od ostatních kousků s Nancy Drewovou! Ve hře Nancy Drew: The Captive Curse se připojíte k Nancy a jejímu tajnému úkolu… Odlehlý hrad v Bavorsku je terorizován záhadným stvořením a vy máte zjistit, jestli se jedná o skutečnou místní legendu nebo se zdejšími obyvateli jen někdo hraje krutou hru. Je jen na vás a Nancy Drewové najít viníka dříve, než znovu zaútočí. Pověst praví, že monstrum žije v přilehlých bavorských lesích a čas od času se vrací, aby si vyhlédlo svou další oběť. Tou je pokaždé půvabná mladá dívka v tradičním německém oděvu nosící na krku zlatý náhrdelník osázený rubíny. Po sérii událostí se Nancy rozhodne vytvořit si pro blížící se svátek speciální kostým a stává se tak další zamýšlenou obětí hrozné stvůry.

Hidden object hra Nancy Drew: The Captive Curse se může pyšnit skvělou hratelností. Jedná se o first person záležitost, takže se ocitáte v kůži Nancy Drewové a na svět se díváte jejíma očima. Hra nabízí na výběr ze dvou módů obtížnosti, detektiv junior a detektiv senior. V jednodušším režimu máte k diposzici kontrolní seznam, na kterém máte uvedeno, co přesně máte dělat. Jedná se o nesmírně užitečného pomocníka, neboť se mnohokrát ocitnete ztraceni v hradních chodbách, aniž byste tušili, co tu máte vlastně dělat. Hidden object scény jsou jako vždy povedené, nejsou ale nijak originální. Jedinečné jsou naopak hádanky, které jsou velkou devízou titulu. Jejich obtížnost se mění od středně těžkých po extrémně náročné. Ve hře nemáte k dispozici žádný deník, a tak není špatné mít po ruce během hraní zápisník, do něhož si můžete dělat užitečné poznámky, jako třeba překlady německých slovíček. Hádanky nemůžete přeskočit, což může být v případě, že se někde zaseknete, značně frustrující. Naštěstí ale máte k dispozici rady, které dostáváte od Nancyiných přátel a využít můžete i pomoci klasické nápovědy.

Úroveň grafického a hudebního zpracování je dalším důvodem, který vás přesvědčí pořídit si namísto volně dostupného dema plnou verzi hry. Grafika je nádherná, barvitá a mnohdy ve vás vyvolá pocity, že se jedná o realitu. Textury jsou na velmi vysoké úrovni, vizuální zážitek bude vašim očím lahodit a často se vám stane, že se budete jen tak kochat pohledem na herní prostředí. V titulu Nancy Drew: The Captive Curse nechybí ani atmosféru skvěle vystihující hudba, kterou doplňují velice dobré zvukové efekty.

Nancy Drew: The Captive Curse je vynikající hrou, která vás bude bavit dlouhé hodiny. Zaujme vás výbornou až ohromující grafikou a nesmírně zajímavou a uklidňující hudbou. Herní zážitek vám navíc umocní skvělá hratelnost a originální příbeh. Přejeme vám při hraní této vynikající hry spoustu zábavy!