Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Noční můra z hlubin: Prokleté srdce Sběratelská edice

Jste připraveni podniknout nové vzrušující dobrodružství? V právě vycházející hidden object hře Noční můra z hlubin: Prokleté srdce Sběratelská edice vytvořené týmem Artifex Mundi budete sledovat příběh dávného piráta a budete cestovat Karibským mořem a hledat u místních domorodců nějaké informace! Pokuste se zlomit prokletí a zjistit co nejvíce o tomto přízračném pirátovi! Prozkoumejte více než 30 lokací, vyřešte spoustu hádanek a najděte v hlubinách oceánu skutečnou pravdu! Sledujte nadále situaci a buďte prvními, kdo se dozví o vydání hry Noční můra z hlubin: Prokleté srdce Sběratelská edice!

Title - Noční můra z hlubin: Prokleté srdce Sběratelská edice Game Download for PC and Mac Description - Obtain Noční můra z hlubin: Prokleté srdce Sběratelská edice, a Hry s ukrytými předměty game given by Artifex Mundi. Jste připraveni podniknout nové vzrušující dobrodružství? V právě vycházející hidden object hře N...
Hra Noční můra z hlubin: Prokleté srdce Sběratelská edice
3.9791666666667
96

NOČNÍ MŮRA Z HLUBIN: PROKLETÉ SRDCE SBĚRATELSKÁ EDICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

I přes obraz okouzlujícího kapitána Jacka Sparrowa představovaného Johnym Deppem, piráti přesto zůstanou v našich myslích zapsáni jako strašní námořní lupiči, kteří naháněli lidem hrůzu již od pradávna. Nemůžeme si pomoci, ale pokaždé když na tyto zloduchy narazíme, musíme je porovnávat s tímto zábavným hrdinou. Přesto jsou právě piráti a jejich zločiny jedněmi z nejpopulárnějších hrdinů her – a jeden takový titul k nám právě přichází v podání hry Nightmares from the Deep: The Cursed Heart od společnosti Artifex Mundi... Read more

Své hidden object dobrodružství zahajujete coby ředitel jednoho přírodovědného muzea, který se zrovna zabývá organizací výstavy věnované notoricky známému pirátovi moří kapitánu Remingtonovi. Omylem se vám ho ale podaří přivést k životu a náhle se ocitáte, vtažení do napínavého dobrodružství, na jeho lodi plné duchů. I když zápletka vypadá na první pohled tuctově, vývojáři hry ze sebe vydali to nejlepší, aby nám podali opravdu pronikavý příběh.

Samotná hra Nightmares from the Deep: The Cursed Heart je perfektním mixem hidden object scén, chytrých mini her a her založených na klasickém mahjongu a solitairu. Jednotlivé hidden object scény jsou jasné, srozumitelné a pokaždé skvěle prezentované. Velmi dobře zpracováno a zorganizováno je také samotné herní dobrodružství.

Co je ale opravdu pozoruhodné na tomto titulu, je jeho vizuální zpracování. Většina objektů je tu natolik realistická, že máte pocit, že stačí jen natáhnout ruku a budete cítit vůni moře. Dabing už se povedl přecejen o dost hůře, většina postaviček zní dost nezajímavě a nudně. Ve hře se ale nesetkáte s příliš mnoha dialogy, takže to ani tak nevadí.

Znáte starou pravdu o tom, že „je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet“? Hra Nightmares from the Deep: The Cursed Heart je právě tím případem, kdy je mnohem lepší si ji přímo vyzkoušet, než si o ní jenom číst. Přejeme vám proto příjemnou zábavu!

KOMENTÁŘE PRO NOČNÍ MŮRA Z HLUBIN: PROKLETÉ SRDCE SBĚRATELSKÁ EDICE

Slevy dnes

Whispered Secrets: Cursed Wealth

Expires in 1584860400

FOLLOW US!

Premium Games