MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Otherworld: Spring of Shadows
3.9615384615385
26

Otherworld: Spring of Shadows

Prozkoumejte v nové neuvěřitelné hidden object hře s názvem Otherworld: Spring of Shadows mystický svět! Vaším úkolem bude najít a zachránit jednu malou dívku jménem Fiona, která byla unesena záhadným hrozivým stínem! Buďte stateční a vrhněte se do tohoto nebezpečného a nezapomenutelného dobrodružství, seznamte se s roztomilými kouzelnými stvořeními a využijte jejich pomoci k záchraně Fiony! Vyřešte všechny náročné hádanky a odhalte ve hře Otherworld: Spring of Shadows všechna tajemství! Stáhněte si tento fantastický titul ještě dnes a zcela zdarma a užijte si spoustu skvělé zábavy!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Otherworld: Spring of Shadows. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

OTHERWORLD: SPRING OF SHADOWS OBRÁZKY

OTHERWORLD: SPRING OF SHADOWS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

BoomZap je jedním z těch vývojových týmů, kteří si moc dobře uvědomují, že základním prvkem každé hry by měla být zábava. Otherworld: Spring of Shadows je jejich posledním počinem, který jen dokazuje, že žánr hidden object her je stále živý... Read more

Celý příběh začíná, když se hlavní hrdinka hry ocitá na jednom starém panství a doufá, že si tu užije samoty a nabere síly do dalšího života. Idylického a přirozeného prostředí anglického venkova si ale nebude užívat příliš dlouhou dobu. Brzy totiž zjistí, že se v jejím novém domě nenachází sama, ale že tu sdílí domov s různými temnými duchy.

Hlavní předností Otherworld: Spring of Shadows je způsob prezentace celého příběhu. Vizuálně je hra díky neuvěřitelnému rozsahu barev prostě báječná, stejně jako vyobrazení všech klíčových scén. Zvláště přírodní svět vyniká svěžími barvami a skvělými animacemi. Vzhledem ke svému tajemnému tónu jsou také temné scény provedeny skvěle a jsou nesmírně vzrušující. Výborné mluvené slovo a velmi dobrý soundtrack, který připomíná hororové filmy rovněž přispívají k děsivé atmosféře celé hry.

Krásná grafika ale samozřejmě ještě nemusí automaticky znamenat, že se jedná o dobrou hidden object hru. Zajímavá a zábavná musí být především hratelnost. Titul Otherworld: Spring of Shadows je ale naštěstí skvělý ve všech ohledech, nejenom svým uměleckým zpracováním, ale také svou zábavností. Všechny hidden object scény jsou výborně vmísené do napínavého příběhu a přispívají k zajímavosti celého hraní. Vývojáři nám také nabízejí velmi kreativní a někdy i naprosto nově pojaté hádanky, kterými se hra od jiných hidden object titulů výrazně odlišuje.

Pokud tedy chcete příjemně strávit volný čas, zahrejte si Otherworld: Spring of Shadows. Poskytne vám totiž velkou porci prvotřídní zábavy a nezaostává ani co se týče obtížnosti. Už teď doufáme, že se dočkáme v budoucnost pokračování!