Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Phenomenon: City of Cyan

Objevte v nové fantastické a vyzývavé hidden object hře Phenomenon: City of Cyan skutečnou pravdu o zničeném městě a pomozte Monice zjistit, co se stalo s jejími rodiči! Fakta jsou jasná: před takřka dvaceti lety zničil nebezpečný experiment většinu města a jeho občany proměnil v děsivá monstra. Vaším úkolem bude, prozkoumat celou oblast, vyřešit všechny hádanky, získat potřebná vodítka, a tak se dostat na kloub celé záhadě. Stáhněte si hru Phenomenon: City of Cyan právě teď a zcela zdarma a vychutnejte si skvělou akci a jedinečný příběh!

Title - Phenomenon: City of Cyan Game Download for PC Description - Release your tension with Phenomenon: City of Cyan, a Hry s ukrytými předměty game produced by Big Fish Games. Objevte v nové fantastické a vyzývavé hidden object hře Phenomenon: City of Cyan skutečnou pravdu o zničeném městě a pomoz...
Hra Phenomenon: City of Cyan
4.1153846153846
26

PHENOMENON: CITY OF CYAN OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ PHENOMENON: CITY OF CYAN HRY:

PHENOMENON: CITY OF CYAN RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Phenomenon: City of Cyan je novým přírůstkem do knihovny hidden object titulů od vývojového týmu Big Fish Games, ve kterém budete pomáhat hlavní hrdince hry, Monice, která musí odhalit tajemství z jejího dětství a zjistit, co se stalo s její rodinou... Read more

Pusté město obývané jen podivnými stvořeními a bojující s nadpřirozenými silami, to jsou znaky, které jsou většině fanouškům hidden object her známé. Přesto nám tento titul může nabídnout také něco opravdu zajímavého. Povětšinou totiž působí Phenomenon: City of Cyan velmi zábavně a celkem originálně. Většina hádanek a mini her je zajímavá a unikátní. Pár z nich je opravdu záludných, ani jedna vás ale nedonutí ji přeskočit. V hidden object scénách se musíte tradičně popasovat se seznamem skrytých objektů, které musíte najít.

Hráčům je ve hře k dispozici také interaktivní mapa, která zobrazuje aktivní oblasti, není možné se ale přes ní do jednotlivých lokací přesouvat. Není to ale žádný velký problém, neboť v této hře se nebudete donekonečna vracet a bloudit.

Umělecké zpracování se povedlo a vyznačuje se barvitostí a zajímavým designem. Na rozdíl od většiny animovaných her, jsou barvy v Phenomenon: City of Cyan prostě úchvatné, jednotlivé postavičky vypadají realisticky a je vidět, že vývojáři kladli velký důraz na detaily. Hudební doprovod je příjemný a občas působí až nadpozemsky. Dabing kolísá od opravdu povedených pasáží až po ty slabší. Příjemný, a také srozumitelný, je i styl vyprávění příběhu.

Celkově vzato je Phenomenon: City of Cyan je sice poměrně krátkou hrou, zároveň ale přináší do žánru hidden object her svěží vítr.

30, March 2012

KOMENTÁŘE PRO PHENOMENON: CITY OF CYAN

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games