MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Princess Isabella: Return of the Curse Collector's Edition
3.921875
192

Princess Isabella: Return of the Curse Collector's Edition

Mysleli jste si, že jste viděli čarodejnici, která zaklela rodinu Isabelly, naposledy? Ano, tak je opět zpátky v pokračování hry zvané Princess Isabella: Return of the Curse! Tentokrát unesla dítě Isabelly a zaklela celé království. Princezna Isabella potřebuje vaši pomoc, aby zničila tuto strašnou osobu. Autoři hry, společnost Gogii Games, vás překvapí úžasným představením grafiky a fascinují zápletkou.

PRINCESS ISABELLA: RETURN OF THE CURSE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

“Princes Isabella: Return of the Curse je nejnovější úsilím od společnosti Gogii Games, jde o příběh ztraceného dítěte a jeho zachrány. I když příběh plyne stejně jako v prvním díle, není to vůbec špatné... Read more

Chcete-li začít hrát hru, Princess Isabella: Return of the Curse, velikost instalace této hry je mnohem větší než předchozí díl. Tentokrát, nejste ohraničeni jen místem v zámku, ale můžete putovat po celém království - temnými lesy, kouzelnými vesnicemi a tak dále. Pokud jde o mini-hry samotné, jsou poměrně rozmanité a předčí vaše očekávání. Je zde spoustu opravdu unikátních puzzle, které někdy nelze zvlásnout, pokud neodkryjete některé další. Skrytý scény jsou někdy těžší a jezde hodně práce k vyřešení.

Cíl hry Princess Isabell: Return of the Curse je poměrně zajímavý a může být trochu matoucí a občas potrápí fanoušky skrytých objektů. Přesto byste měli být obeznámeni skutečností, že tato hra vyžaduje hodně pohybu mezi scénami. Pokud se vám nelíbí tento styl hry, byli jste varováni. Umělecké dílo je naprosto skvělé, stejně jako hudba na pozadí, zvukové efekty a animace. Fantasy svět tohoto nového titulu je mistrně proveden a proto vás může velmi snadno pohltit na několik hodin. Je však třeba si uvědomit, že dabing byl velký problém již v prvním díle, a bohužel není lepší ani tady. Zdá se, že dabing byl proveden jedinou osobou a to velmi neprofesionálně, časem začne být dosti nepříjemný.

Nakonec nám vývojáři předveli přijatelnou hru s přesvědčivou hratelnostní a ohromující grafikou. Ale co dělat s pocitem dejavu? Nedělejme nic! Princess Isabell: Return of the Curse je jedna z mála her, ve které se používají některé stejné věci jako v jejich předchozích dílech a to docela úspěšně. Buďte si jistý, že tato skutečnost nebude mít na hratelnost žádný vliv!