Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Reality Show: Fatal Shot

Nová hidden object hra Reality Show: Fatal Shot je tu, aby nám odhalila všechna tajemství populárních reality show a zároveň v ní budete muset vyřešit jednu záhadu. Rozřešte tajemnou vraždu, jež se odehrála přímo na scéně, staňte se opravdovým detektivem a pomozte nebohé ženě zavražděného odhalit skutečnou pravdu. Sbírejte stopy, prozkoumávejte barvité lokace, řešte záludné, ale fascinující hádanky a najděte odpovědi na všechny otázky. Stáhněte si hru Reality Show: Fatal Shot ještě dnes a zcela zdarma a odhalte všechny záhady!

Title - Reality Show: Fatal Shot Game Download for PC and Mac Description - Have a rest with Reality Show: Fatal Shot, a Hry s ukrytými předměty game devised by ERS G-Studio. Nová hidden object hra Reality Show: Fatal Shot je tu, aby nám odhalila všechna tajemství populárních reality show a zárov...
Hra Reality Show: Fatal Shot
3.2
5


Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Reality Show: Fatal Shot. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

REALITY SHOW: FATAL SHOT OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ REALITY SHOW: FATAL SHOT HRY:

REALITY SHOW: FATAL SHOT RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Od Hercula Poirota až k Sherlocku Holmesovi, soukromí detektivové a vyšetřovatelé jsou vždy zvláštními osobnostmi, s mimořádnými schopnostmi dedukce a zajímavými osobnostními kvalitami. Od dětství chtějí být mnozí z nás jako oni, toužíme po tom prošetřovat zločiny, trestat jejich pachatele a zachraňovat nevinné oběti. V součané době se to v hrách podobnými hrdiny jen hemží, a tak si můžeme vybrat z celé řady detektivů a připojit se k nim na jejich dobrodružstvích. Typickým příkladem jedné takové moderní detektivní hry je také Reality Show: Fatal Shot od ERS G-Studio a zdá se, že se bude jednat o opravdu kvalitní titul. Pokud jste tedy připraveni na to vyzkoušet nějakou zajímavou hru se spoustou tajemství a záhad k rozřešení, dočtěte si naši recenzi! Jsme si docela jistí, že si ji vychutnáte, ať už si jen stáhnete volně dostupně demo, nebo si pořídíte plnou neomezenou verzi!.. Read more

Nejdůležitější částí tohoto titulu je jeho příběh. Ve hře Reality Show: Fatal Shot vystupujete v roli vyšetřovatele, který má za úkol v New Yorku prošetřit záhadnou vraždu, ke které došlo během jedné live show! Zní to neuvěřitelně, ale je až s podivem, čeho všeho jsou lidé schopni, aby si zajistili své místo na výsluní. Vaším úkolem tedy bude ověřit všechny stopy a odhalit veškeré záhady ukrývající se za touto hroznou událostí. Upozorňujeme vás ale na to, že televize jen zřídkakdy ukazuje opravdu reálné záběry! Celý příběh je velice příjemně odvyprávěn, neustále se cítíte vtažení do děje a natolik dychtíte po tom zjistit více, že se nemůžete od hraní odtrhnout!

Co spojuje příběh a neuvěřitelný herní zážitek je hratelnost titulu! Ta je v případě Reality Show: Fatal Shot poněkud specifická, a i když se hra na první pohled tváří jako kousek z kategorie hidden object, není tomu tak! Ve skutečnosti se totiž jedná o mix logických a adventurních her se spoustou mini her. A kde že jsou výhody takového mixu? Především v udržování hráčovy pozornosti a napětí! Díky široké škále hádanek, typu přeskládávání dílků, skládání puzzle, odemykání zámků a spoustu dalších rébusů, prožijete zkrátka nezapomenutelný herní zážitek! Setkáte se tu se spoustou unikátních logických problémů a mini her, které si dozajista užijete! Vše, co během hraní najdete, je samozřejmě uloženo ve vašem inventáři, takže můžete dané položky kdykoliv v pozdějších fázích použít. Na výběr máte ze tří úrovní obtížnosti a jejich hodnotu si můžete upravovat i během hraní. Není to ale bezpodmínečně nutné, neboť hra není nikterak obtížná. V závislosti na vámi zvoleném režimu náročnosti kolísá herní čas od dvou a půl ke třem a půl hodinám, což není špatné.

Grafické a hudební zpracování Reality Show: Fatal Shot je opravdu na dobré úrovni a oba dva aspekty si vychutnáte. Grafika je barvitá a cutcény i všechny běžné scény jsou vyvedeny naprosto úžasně. Co se týče hudby, tak ta nenudí a neopakuje se. Zvukové efekty vás rovněž neodradí, spíše ještě více dotvářejí mysteriózní atmosféru.

Pokud tohle všechno shrneme, můžeme říci, že Reality Show: Fatal Shot je neuvěřitelná detektivní hra s prvky logických a adventurních her, která vád posadí k počítači na dlouhé hodiny. Dosahuje toho zejména díky svému strhujícímu příběhu týkajícího se tajemného zločinu, a také mixem osobitého herního stylu obsahujícího rozmanité hádanky a mini hry. Atmosféra hry je dále dotvářena úžasnou grafikou a mystickou a nesmírně příjemnou hudbou. Jedná se zkrátka o perfektní hru, a pokud ji dáte šanci, určitě toho nebudete litovat!

KOMENTÁŘE PRO REALITY SHOW: FATAL SHOT

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games