Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Reality Show: Fatal Shot

Nová hidden object hra Reality Show: Fatal Shot je tu, aby nám odhalila všechna tajemství populárních reality show a zároveň v ní budete muset vyřešit jednu záhadu. Rozřešte tajemnou vraždu, jež se odehrála přímo na scéně, staňte se opravdovým detektivem a pomozte nebohé ženě zavražděného odhalit skutečnou pravdu. Sbírejte stopy, prozkoumávejte barvité lokace, řešte záludné, ale fascinující hádanky a najděte odpovědi na všechny otázky. Stáhněte si hru Reality Show: Fatal Shot ještě dnes a zcela zdarma a odhalte všechny záhady!

Title - Reality Show: Fatal Shot Game Download for PC and Mac Description - Have a rest with Reality Show: Fatal Shot, a Hry s ukrytými předměty game devised by ERS G-Studio. Nová hidden object hra Reality Show: Fatal Shot je tu, aby nám odhalila všechna tajemství populárních reality show a zárov...
Hra Reality Show: Fatal Shot
3.2
5


Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Reality Show: Fatal Shot. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

REALITY SHOW: FATAL SHOT OBRÁZKY