Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Resurrection, New Mexico Collector's Edition

Jakmile to bude jen možné, začni hrát hru Resurrection, New Mexico a objev další příběh plný tajemství, která musíš odhalit! Ve hře budeš hrát roli Amy Waltersové, která zůstane po hrozné dopravní nehodě uvězněna v Novém Mexiku. Tvým hlavním úkolem bude dostat se z tohoto temného místa a znovu se spojit se svojí dcerou! V této zábavné hidden object hře se potkáš se spoustou ztracených duší. Nepropadej ale strachu, jsou tu proto, aby ti pomohly! Stáhni si Resurrection, New Mexico zcela zdarma a najdi cestu z města tak rychle, jak to jen půjde!

Title - Resurrection, New Mexico Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Embark on Resurrection, New Mexico Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game elaborated by Big Fish Games. Jakmile to bude jen možné, začni hrát hru Resurrection, New Mexico a objev další příběh plný taje...
Hra Resurrection, New Mexico Collector's Edition
4.2352941176471
17

RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION HRY:

RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Bizardní hra jakou je Resurrection, New Mexico je typickým příkladem toho, když vývojáři zapomenou na všechny zásady dobré hádankové hidden object adventury. Zajímavým faktem ale je, že takovéto hry bývají vydávány poměrně pravidelně. .. Read more

Příběh Resurrection, New Mexico začíná běžnou dopravní nehodou a poté vás zavede na místo, ze kterého je vašim úkolem se dostat, abyste mohli zachránit svou dceru. Samozřejmě nemáte ani potuchy, jak jste se sem dostali, jediné co víte je, že musíte najít z tohoto podivného místa cestu ven. Odpovědi na vaše otázky najdete v mnohých hidden object hádankách a skládačkách, ty ale nejsou zrovna těmi nejpovedenějšími. Ve hře je hráčům k dispozici velké množství hidden object scén, které musí prozkoumat a sesbírat tu potřebné předměty. Ačkoli jednotlivé scény nejsou nikterak náročné na prohledávání, některé objekty jsou nakresleny tak malé, že je těžké si jich vůbec všimnout.

A opravdu, hledání skrytých předmětů je skutečnou katastrofou. Scény se vyznačují objekty, které jsou špatně graficky vyvedeny a jejich nalezení je tak velice obtížné. Naštěstí je vám k dipozici nápověda, která vás vždy zavede na to správné místo, neboť tato hra patří mezi ty tituly, které vás nenechají dělat úkony v předepsaném pořadí. Místo toho musíte pobíhat sem a tam, poté se vrátit zpět a dělat znovu to samé. Takže se připravte na to, že si v této hře pořádně zaběháte. Jak jste už asi pochopili tak zpracování hry je opravdu hrozné a vypadá, jakoby by bylo pět možná i více let staré. Na druhou stranu zvukový doprovod sedí dobře a vystihuje atmosféru hry. Přesto ale tu najdete zastaralé hidden object scény a hádanky, které rozhodně nezakryjí zklamání zkušených hráčů ani zívání nováčků.

Na druhou stranu, pokud byste se chtěli přesvědčit o tom, jak vypadají ty nejhorší hidden object scény, potom to v nové hře Resurrection, New Mexico určitě uvidíte. Nuda!

KOMENTÁŘE PRO RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games