MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Reveries: Sisterly Love Collector's Edition
3.6190476190476
21

Reveries: Sisterly Love Collector's Edition

Odvděčte se své milované sestře v nové, chytlavé hidden object hře s názvem Reveries: Sisterly Love. Když jste byl smrtelně nemocný, vaše sestra obětovala pro vaši záchranu své mládí i duši. Dnes už jste zdravý, vaše sestra s vámi už však není. Vy se ale nevzdáváte a rozhodnete se, že uděláte cokoliv, abyste jí získal zpět. Začnete jí tedy hledat. Před vámi je spousta nebezpečných dobrodružství, tak se připravte na setkání s čarodějnicí.

REVERIES: SISTERLY LOVE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ REVERIES: SISTERLY LOVE COLLECTOR'S EDITION HRY:

REVERIES: SISTERLY LOVE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Každý vývojový tým rád slaví velká výročí a milníky ve své historii a jak lépe oslavit nějakou takovou významnou událost než vydáním nové hry? Společnost G-Studio dosáhla milníku vydáním své jubilejní padesáté hry, jejíž název je Reveries: Sisterly Love. Hra je příběhem o síle rodinné lásky. Připravte se na kousek, který vás skrze kouzelný portál zavede na magický kontinent, a který vám dopřeje spoustu hodin nekonečné zábavy. Pokud se vám po přečtení naší recenze hra zalíbí, můžete si jí stáhnout a vyzkoušet ve volně dostupném demu nebo si ji pořídit v plné verzi a zahrát si ji tak neomezeně!.. Read more

Ačkoliv je příběhová linka důležitou součástí každého hidden object titulu, Reveries: Sisterly Love staví na zcela běžné a již několikrát obehrané zápletce týkající se dvojčat, sester, z nichž jedna je držena zlou čarodějnicí. Příběhem tedy rozhodně nebudete nijak překvapeni. Neoriginálnost příběhu ale samozřejmě ještě neznamená, že bude nudný, a abychom vám to dokázali, podělíme se o pár jeho detailů. Příběh pojednává o vás a vaší sestře Monice. Onemocněli jste a vaše milující sestra obětovala svou krásu a duši čarodějnici, aby vás zachránila. Uzdravili jste se a začínáte pátrat po svém dvojčeti. Vydáte se tedy do kouzelné země, kde máte v úmyslu čarodějnici porazit a svou sestru osvobodit! Nebude se rozhodně jednat o jednoduchý úkol, život sestry ale závisí jen a jen na vás! I když tedy není příběh ničím nový, přesto je zajímavý!

                                                                                                                                                    Nejdůležitější  částí Reveries: Sisterly Love je hratelnost! Hra je mixem žánrů hidden object a logických her s příměsí mysteriózna. Hidden object scény jsou pochopitelně zastoupeny nejvíce a musíme říci, že jsou opravdu zábavné. Je skvělé, že se během hraní setkáte s nejrůznějšími typy hidden object scén, což má za následek, že se zaručeně nebudete nikdy nudit. Tak například budete muset najít několik součástí stejného objektu nebo určitý počet hraček, nebo jen předměty tvořící siluetu. Kromě toho na svém putování musíte vyřešit spoustu rozmanitých logických hádanek od těch jednodušších, jako jsou například nejrůznější skládačky, až k těm náročnějším, za které jmenujme třeba tu týkající se tkalcovského stroje. Pro některé hráče se bude tento rébus zdát asi až příliš těžký, nezoufejte ale, k dispozici máte na výběr ze tří módů obtížnosti, které si navíc můžete během hraní kdykoliv měnit. Využít můžete také diář, do kterého si zapisujete různé důležité věci, které se vám udály během plnění úkolů, a také inventář s předměty, které se vám mohou hodit. Pokud se přesto nebudete moci popasovat s hádankami nebo hidden object scénami, můžete využít pomoci nápovědy. Během boje s čarodějnicí je nutné použít svůj amulet.

Přesto to není ani příběh, ani hratelnost, která je nejlepší součástí této hry. Věřte nebo ne, grafické a hudební zpracování je to, co dělá z titulu výjimečnou záležitost! Všechny scény jsou plné nejrůznějších tvarů a barev a střetnete se tu s bezpočtem pohádkových postav a stvoření. Dabing je rovněž výborný a hudba perfektně doplňuje celou atmosféru.

Reveries: Sisterly Love je zkrátka vynikající hrou, která oslavuje důležitý milník v historii společnosti naprosto důstojně – nejen úžasnou grafikou a příjemnými zvukovými efekty, ale rovněž velmi dobrou hratelností a zajímavým příběhem! Nenechte si tento titul rozhodně ujít!