MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Satisfactory
5
1

Satisfactory

Coffee Stain Studios vytvořila klenot pro všechny hráče, kteří zbožňují správu zdrojů a hry na budování základen. Satisfactory využívá otevřený svět a řemeslné funkce k maximálnímu poskytnutí prostoru pro kreativitu a strategické myšlení. Vaším hlavním cílem je vybudovat továrnu a zavést do ní automatizaci, která sníží veškerou manuální práci na minimum. Jak vaše továrna roste, bude zabírat více prostoru, což by mohlo obtěžovat místní divokou zvěř. Kromě vytváření dopravních pásů, trubek a všech dalších mechanismů byste tedy měli vytvořit zbraň sebeobrany, abyste byli připraveni bojovat s mimozemskou faunou a dokonce i s útoky jejích bossů. Obrovskou mapu je těžké projít pěšky. Můžete však zdarma použít jetpacky a vozidla, abyste je prozkoumali a našli nejvzácnější zdroje, které zvyšují produktivitu vaší montážní linky. Možnosti v Satisfactory jsou téměř nekonečné a potěší jak příležitostné hráče, tak i ty, kteří jsou odhodláni organizovat a strukturovat blízká prostředí.

Tags: Base Building, Automation, Crafting, Open World, Multiplayer, Co-op, Resource Management, Building, Exploration, Sandbox, Adventure, Simulation, Strategy, Early Access, Indie, Open World Survival Craft, Survival, First-Person, Sci-fi, Singleplayer

VIDEO

SATISFACTORY OBRÁZKY

Systémové Požadavky

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or later (64-Bit)

Processor: i5-3570 3.4 GHz 4 Core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Dedicated graphics card, GTX 770 2GB

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: Internet connection required for multiplayer. The game is in early access and minimum requirements may change.