Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Sherlock Holmes - The Secret of the Silver Earring

Pomozte Sherlocku Holmesovi vyřešit sérii strašných vražd! Dejte se dohromady s Dr. Watsonem, abyste prohledali do nejmenšího detailu scény, našli stopy a hlavně toho, kdo je za zločiny odpovědný. Využijte svých detektivních schopností a skládejte dohromady kousek po kousku záhadu, která se odehrála v 19. století. Sherlock Holmes - The Secret of the Silver Earring je dobrodružná hra, plná vzrušení a napětí a klasických postav.

Title - Sherlock Holmes - The Secret of the Silver Earring Game Download for PC Description - Get delighted with Sherlock Holmes - The Secret of the Silver Earring, a Hry s ukrytými předměty game generated by Frogwares. Pomozte Sherlocku Holmesovi vyřešit sérii strašných vražd! Dejte se dohromady s Dr. Watsonem, aby...
Hra Sherlock Holmes - The Secret of the Silver Earring
3.7272727272727
22
Pin it

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Sherlock Holmes - The Secret of the Silver Earring. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

SHERLOCK HOLMES - THE SECRET OF THE SILVER EARRING OBRÁZKY

KOMENTÁŘE PRO SHERLOCK HOLMES - THE SECRET OF THE SILVER EARRING

Premium Games
Defense of Egypt

Expires in 1516262400

Love Chronicles: A Winter's Spell

Expires in 22 Jan 2018