MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Snark Busters: Vyšší společnost
3.9278350515464
97

Snark Busters: Vyšší společnost

Prošetřete zbabělý úskok zazobané fifleny a dokažte, že váš snoubenec není žádný zloděj v Snark Busters: Vyšší společnost! Láska, závist a touha po odplatě se spojily, aby byl hon na Snárka ještě zábavnější než dříve! Den poté, co proslulá fotografka Elizabeth Hughesová oznámila zásnuby s urostlým zahradníkem Nicolasem Fortrightem, movitá vévodkyně Daffingtonová obviní mladého snoubence z krádeže jejího rodinného šperku. Elizabeth se vydává zjistit pravdu, aby osvobodila svého milého z vězení. Řešte dílčí hádanky, jež nakonec odhalí celou skládanku; sledujte vodítka a stopy do převráceného světa za zrcadlem, kde Snark neztrácí nic ze své tajemnosti; konverzujte s okouzlujícími duchy, kteří vám zadávají úkoly. Stylové steampunkové zobrazení vdechuje Snárkovu světu život a profesionálně namluvené postavy vás vtáhnou do děje tohoto okouzlujícího příběhu plného humoru. Dokážete lapit Snárka? Už ho skoro máte!

SNARK BUSTERS: VYŠŠÍ SPOLEČNOST OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ SNARK BUSTERS: VYŠŠÍ SPOLEČNOST HRY:

SNARK BUSTERS: VYŠŠÍ SPOLEČNOST RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud by dnes ještě žil slavný spisovatel Lewis Carroll, určitě by si rád vyzkoušel profesi vývojáře her a díky jeho výjimečným nápadům a neskutečné fantazii bychom určitě dostali velkou hromadu zajímavých titulů, které by se staly bestselerem. To je ale pouhé kdyby….. Read more

Přesto Lewis Carroll ještě dnes ovlivňuje moderní tvůrce her a jeho idea jiného světa, stejně jako známé postavičky odvážné Alenky a jiných, byla zrealizována spoustou společností.

Díky vývojářům týmu Alawar Entertainment si dnes představíme další produkt fantazie Lewise Carrolla – Snárka. Snark as Snark Busters 3: High Society je už třetím pokračováním této série, na které jsme opravdu dlouho čekali a těšili se. V Snark as Snark Busters 3: High Society pokračujete ve své podivné zálibě v pátrání po odpudivém Snárkovi a zatímco hlavní koncept hry je stejný, příběh a hratelnost jsou zcela neobvyklé, jak pro tuto sérii, tak i pro celý žánr hidden object. Tady musíme Alawar Entertainment poprvé bouřlivě zatleskat.

Během hraní pěti strhujících kapitol, obsahujících 27 neuvěřitelných lokací, budete zcela jistě neustále napjati a uchváceni úžasnými scenériemi tohoto zvláštního světa. V jednotlivých částech budete procházet zrcadly, budete se pohybovat různými světy, budete řešit spoustu záludných hádanek a mini her a budete komunikovat se zábavnými a roztomilými duchy, kteří vás budou úpěnlivě prosit o pomoc. Jednotlivé úkoly jsou vskutku náročné, a tak ze sebe budete muset vydat jen to nejlepší, abyste je dokázali splnit. Zde je potřeba vývojářům zatleskat podruhé.

Třetí porci obrovského aplausu si tým Alawar Entertainment zaslouží za tu neskutečnou grafiku. Budete se tu pohybovat úchvatnými scenériemi, které vás naprosto pohltí a ponoří do tajemné atmosféry hry.

Pokud jste se někdy v minulosti jíž se sérii Snark Busters setkali, oceníte maximálně další setkání se svým starým kamarádem. Neznáte snad tento titul? Potom ho vyzkoušejte, určitě se stane jedním z vašich nejoblíbenějších. Příjemnou zábavu!