Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Spooky Mall

Žánr: Řízení času

Od kdy je půlnoc ideálním časem na nákupy? Možná že je, pokud jsi tedy duch! Zajímavé? Vítej tedy v Spooky Mallu, nové neuvěřitelné Time Management hře! Na starosti tu budeš mít pět různých obchodů a tvým úkolem bude vydělat peníze, vylepšit svůj podnik a získat více zákazníků! Přivítej všechny návštěvníky a uspokoj jejich přání. Užij si stovku levelů, udržuj si neustále čistou hlavu a samozřejmě si užij skvělou zábavu! Stáhni si Spooky Mall ještě dnes a zcela zdarma a poznej všechno o nočních směnách!

Title - Spooky Mall Game Download for PC Description - Greet Spooky Mall, a Řízení času game elaborated by Alawar Entertainment. Od kdy je půlnoc ideálním časem na nákupy? Možná že je, pokud jsi tedy duch! Zajímavé? Vítej tedy v Spooky Mallu, nové neu...
Hra Spooky Mall
3.7207792207792
154

SPOOKY MALL RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Asi sami uznáte, že je poněkud zvláštní setkat se nyní na konci zimy se hrou věnující se tématice Halloweenu, že ano? Vypadá to ale, že vývojový tým Alawar Entertainment s tímto žádný problém nemá a představuje nám nyní novou Time Management hru Spooky Mall... Read more

Spooky Mall obsahuje stovku levelů rozvrženou do pěti obchodních center, ve kterých o půlnoci pracuje hlavní hrdina hry. Titul nabízí pouze jeden mód obtížnosti, každá úroveň ale může být dokončena s různými odměnami odvislými od toho, kolik peněz získáte a kdy vaši nároční zákaznící opustí obchod. Bohužel se ale ve hře nesetkáme s žádnými trofejemi nebo jinými vylepšeními, což snižuje docela významně motivaci k dokončení hry. Na druhou stranu se ale naštěstí mění s každým dalším levelem design jednotlivých obchůdků, takže se je alespoň neustále na co dívat.

Co se týče hratelnosti, tak je Spooky Mall v podstatě kopií známých her, jako je například Supermarket Mania 2. Herní systém, grafika a příběh nejsou ničím výjimečné a určitě vás vůbec nepřekvapí. Ve hře se potkáte s pár zábavnými postavičkami, které, pokud se jim budete věnovat, mohou váš postup hrou výrazně zjednodušit.

Bohužel ale častá změna herního prostředí je velmi málo k tomu, aby vytvořila skutečně poutavou hru. Vylepšení a bonusy jsou stále stejné a všechny je můžete získat jž během prvních patnácti úrovní.

Závěrem můžeme říci, že pokud vám nevadí hraní stále stejných Time Management her, určitě po Spooky Mallu sáhněte. My ale dáváme tomuto titulu jen tři hvězdičky z pěti a doporučujeme před pořízením plné verze tuto hru nejprve vyzkoušet.

KOMENTÁŘE PRO SPOOKY MALL

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games