MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition
4.1724137931034
29

Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition

Máš rád dechberoucí příběhy? Pokud ano, potom ti můžeme vřele doporučit hru Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition, novou fascinující hru typu hidden object. Připoj se k chytré FBI agentce Claire Elleryové a odhal další záhadný případ. Tentokrát cestuješ do jednoho tajmeného města na Aljašce, kamsi do severské divočiny. Tamní obyvatelé tvrdí, že viděli na vlastní oči duchy. A vzhledem několika záhadným zmizením a hrozným vraždám, které se nedávno staly, zní jejich výpovědi...docela věrohodně! Vyřeš náročné hádanky, prozkoumej vzrušující hidden object scény, posbírej užitečné předměty a snad zjistíš, kdo stojí za těmi všemi paranormálními zločiny. Stáhni si Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition zcela zdarma a předveď své hidden object schopnost!

STRANGE CASES: THE SECRETS OF GREY MIST LAKE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

STRANGE CASES: THE SECRETS OF GREY MIST LAKE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Listuješ si každým dnem v kronikách o paranormálních jevech a Faktor X je tvým oblíbeným seriálem? Můžeš se pochlubit bystrým okem? Potom jistě oceníš nový hit v žánru hidden object her Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake od Big Fish Games! .. Read more

Fascinující příběh o chytré agentce FBI Claire Elleryové tě připoutá k monitoru na dlouhé hodiny. Hra Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake tě zavede do světa intrik a komplotů, který je čas od času dosti nepředvídatelný. Přesto zatvrzelý příznivci hidden object her mohou být tímto jednoduchým výkladem ale stále zklamáni.

Nicméně tvoje trpělivost a vytrvalost bude nakonec v epickém finále hry odměněna. Dílko samo o sobě v sobě spojuje to nejlepší z volnočasových her, logických her a dokonce i dětských her. Pestrá škála lokací, záludných mini her a chytrých hádanek jsou zárukou toho, že se nebudeš mít ani kdy nudit. Některé předměty jsou dost těžko k nalezení, proto určité hidden object scény musejí být propátrány opravdu hodně pečlivě. Mnozí z vás si jistě řeknou, proč si namáhat oči, když je ve hře k dispozici takové množství rad a tipů. Samozřejmě jich můžeš využít, pokud nepodlehneš výzvě a nechceš otestovat své hidden object schopnosti.

Temné a chmurné ukázky jen skvěle vystihují mystickou atmosféru hry. A právě díky tomuto atributu se můžeš rychle ponořit do temného a mysteriózního příběhu. To vše je doprovázeno skvělou hudbou, která tě ještě více vtáhne do děje. Animace by mohly být v Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake přecejen o něco lepší, tento nedostatek ale není až tak kritický a výrazný. Již na první pohled je zřejmé, že se jedná o další hru, kde je potřeba sesbírat hromady předmětů, kterých jsou snad tisíce a možná i daleko více. Hrát tuto hru nebo nehrát? My tvrdíme, že rozhodně ano. Proč? Přece kvůli té skvělé atmosféře!