MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Terrafarmers
4.3300970873786
103

Terrafarmers

Žánr: Řízení času

Stále ještě si myslíte, že biologický život existuje jen na Zemi? Stáhněte si hru Terrafarmers zdarma a uvidíte, že život je i na jiných planetách. Nejen že se setkáte s divokými a veselými postavami, ale budete mít možnost pomoci jim vést opravdovou, vesmírnou farmu. Připravte se na fantastické stroje, které mění různé produkty na předměty, které budete prodávat. Zahrajte si tuto chytlavou hru s organizováním času a s názvem Terrafarmers a zjistíte, že má zajímavý příběh a pěkné ilustrace.

TERRAFARMERS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Terrafarmers je nová time managment hra od Alawar Entertainment v farmářském stylu, jako je například Farm Frenzy. Samozřejmě většina z vás si ihned pomyslí že je to další titul používající již osvědčený a onošený vzorec. Ale tentokrát si to nemyslete příliš brzo. .. Read more

Ovládání Terrafarmers je velmi podobné ovládání farm Frenty, ale hra je pak naprosto jiná. Narozdíl od tradičních polí zde musíte obdělávat půdu jiných planet a měsíců. Jakmile budou scény ve vesmíru, připravte se na

divné věci. Cestování k dalekým planetám, potkáte fantastická stvoření, budete sbírat neuvěřitelné věci, budete používat bizardní stroje a produkovat podivné zboží. Tato hra je vhodně podivná a různé kreatury, které se promění v podivné objekty, které dostanete. Je to vše perfektně sladěno s herním prostředím.

Bez ohledu na to, že grafika je trochu ponurá a proto je hra méně atraktivní, samotná hratelnost je dobrá. Je zde mnoho zákrutů a výzev, které dělají každý level zajímavějším. zjistit, jak se vypořádat s úkoly se stává stále složitější. Budete tam mít “továrny” a “sklady”, ale jsou opravdu velmi a velmi jiné.

Ačkoli jsme už hráli mnoho předělaných Farm Frenzy, Terrafarmers je zcela nová vlna. Nové úkoly, nové téma a nový vizuální styl vyzvedává tento titul v herních obchodech. Zkrátka zapomenete na Farm Frenzy hraním této novinky. Dočkali jste se, Alawar Entertainment!