Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

The Dreamatorium of Dr. Magnus

Seznamte se se Sarah Greenovou a pomozte jí vyřešit záhadný případ v nové vyzývavé hidden object hře s názvem The Dreamatorium of Dr. Magnus! Vaším úkolem bude najít doktora Magnuse, jenž náhle zmizel poté, co jeho žena i s dcerou zahynuly při dopravní nehodě. Říká se, že pan Magnus se pobláznil myšlenou komunikace se záhrobím. Najděte ho a odhalte všechny tajemství. Stáhněte si hru The Dreamatorium of Dr. Magnus zcela zdarma, užijte si chytlavý příběh, skvělou hratelnost a záludné hádanky. Příjemnou zábavu!

Title - The Dreamatorium of Dr. Magnus Game Download for PC Description - Amuse with The Dreamatorium of Dr. Magnus, a Hry s ukrytými předměty game released by Two Desperados. Seznamte se se Sarah Greenovou a pomozte jí vyřešit záhadný případ v nové vyzývavé hidden object ...
Pin it

THE DREAMATORIUM OF DR. MAGNUS OBRÁZKY

THE DREAMATORIUM OF DR. MAGNUS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Máte rádi napínavé detektivní příběhy odehrávající se v bohem zapomenutých městech? V Big Fish Games pro nás ve hře The Dreamatorium of Dr. Magnus připravili další tajemné vyšetřování. Pomozte detektivovi Sarah Greenové znovu najít zmizelého doktora, který se vypařil ze společnosti poté, co jeho žena i s dcerou zahynuli při tragické dopravní nehodě. Dr. Magnus poté začal pracovat na podivných experimentech zaměřených na kontaktování duší svých milovaných zemřelých a je právě na Sarah Greenové zjistit, co se s tímto šíleným doktorem stalo.                                                  Hru bychom mohli zařadit do žánru adventur obsahujících spoustu hidden object scén. Těch je opravdu hodně, takže fanoušci hidden object her si přijdou opravdu na své. A to přesto, že tyto scény nejsou interaktivní. Hlavní menu vám nabídne dva herní módy: normální a těžký. Co se týče hádanek a mini her, tak těch tu mnoho nenajdete a když už na ně natrefíte, zjistíte, že jsou jednoduché, obzvláště pokud hrajete v jednodušším režimu... Read more

Na začátku máte k dispozici poznámkový blok se seznamem vylepšení, kterých můžete během hraní docílit. Mimochodem, jedním z vašich úkolů bude posbírat 25 očí Horuse, při jehož řešení byste mohli využít nápovědní tlačítko, pokud by nebylo tak neužitečné. Využít ho navíc nemůžete ani u hidden object scén a k dispozici nemáte ani mapu. Asi byste ji ale ani příliš nevyužili, protože hra je uzavřená a není potřeba přecházet z jednoho místa na druhé. The Dreamatorium of Dr. Magnus je celkem dlouhou hrou a nám zabralo kolem pěti a půl hodin, než jsme se dostali v těžkém módu na konec.

Umělecké zpracování je stejně jako hudba skvělé. Každá scéna je jasná a barvitá. Některé HO scény jsou ale poněkud temnější, což komplikuje proces hledání. Ve hře se nesetkáte s mluveným slovem, po pravdě řečeno, jsme se tu ale ani nesetkali s tolika lidmi, se kterými bysme se mohli nějak bavit. Nejsou tu tedy žádné dialogové boxy a to přispívá k celkové dynamice hry.

Příběhová linka sama o sobě je nesmírně zajímavá a my jsme se opravdu těšili na to, jak se budou události dále vyvíjet. Každý krok příběhu je dobře promyšlený a naprosto logický. Tuto hru doporučujeme pro fanoušky adventur a pro ty, kdo mají chuť na změnu a odpočinutí si od temných gotických příběhů. “Odpočinek”, to je to nejlepší slovo, které může popsat titul The Dreamatorium of Dr. Magnus. Jedná se o příjemné osvěžení od každodenní rutiny.

24, September 2012

KOMENTÁŘE PRO THE DREAMATORIUM OF DR. MAGNUS

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017