MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra The Path of Hercules
3.1612903225806
93

The Path of Hercules

Odstartujte v nové, neuvěřitelné match-3 a hidden object hře s názvem The Path of Hercules nezapomenutelné dobrodružství. Mladý princ Phyleus zdědil království Elidian a nyní stojí před úkolem vrátit mu jeho zašlou sílu a prosperitu. V této nesmírně poutavé hře máte jedinečnou příležitost vydat se do starodávné říše a stát se tam součástí spousty významných historických událostí. Vyřešte tedy záludné match-3 hádanky a splňte co nejrychleji všechny úkoly. Mimoto budete muset udržovat dobré vztahy se sousedy a vyvarovat se tak nepokojům a valkám. Jedině tak totiž zajistíte svému království dlouhodobou moc a bohatství.

THE PATH OF HERCULES RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Tu a tam se na herním trhu objeví kousek, který je nejenže zábava hrát, zároveň ale vyžaduje od hráčů plnění více úkolů naráz. Takové tituly vyžadují přemýšlení o několika věcech současně a zahrnují různé styly hraní nebo nejrůznější druhy hádanek a jiných problémů, které máte rozlousknout. A právě jeden takový zajímavý titul se nyní objevil. Jedná se o hru The Path of Hercules, která je nám představována vývojovým týmem Playrix Entertainment, který vyvinul nemalé úsilí, aby nám mohl nabídnout dobrý a zábavný kousek. Pokud jste tedy připraveni na dobrodružství, během kterého budete muset zapojit do hry i svůj mozek, a zároveň máte rádi řeckou mytologii, přidejte se k nám a vydejme se společně na výlet do dávných časů, kdy každá záhada byla zároveň skutečností!.. Read more

Ve hrách typu The Path of Hercules je vždy nesmírně důležitým prvkem příběhová linka. Naštěstí pro námi recenzovaný titul je jeho příběh neuvěřitelně zajímavý a je jednou z nejlepších variací na starověké téma, kterou jsme kdy viděli. V příběhu vystupujete v roli mladého prince Phyleuse, jehož úkolem je obnovit zašlou slávu a rozkvět království, které zažilo pád poté, co bohové Pantheonu zavrhli jeho lid. Aby se princi podařilo své říši navrátit bohatství a slávu, musí najít tajemnou cestu Hercula a na ní sbírat nejrůznější poklady, které na ní tento řecký hrdina zanechal. Jakmile se mu podaří nashromáždit všechny, bude moci vyvést svou říši z bídy a temnoty, samozřejmě s menším přispěním bohů. Příběh je velice zajímavý a určitě si ho užijete, a pokud je právě příběhová linka pro vás tím nejdůležitějším, pořiďte si plnou verzi této hry a užijte si všechny její doplňky a spoustu jiných bonusů. Pokud tomu tak není, přesto si můžete hru stáhnout a vyzkoušet si ji zcela zdarma.

                                                                                                                                                                                                              Kromě skvělého příběhu musíme uznat, že má The Path of Hercules velice solidní také hratelnost. Jedná se o mix několika žánrů: hidden object her, match-3 her a logických her. Jde o zcela unikátní směsici, která slibuje spoustu zábavy, kterou zažijete při plnění nejrůznějších úkolů, které musíte splnit. Začněme tedy s prvním žánrem: hra nabízí několik hidden object scén, které nemůžeme označit ani za dobré, ani špatné, neboť neobsahují nic nového a převratného. Jsou ale poměrně obtížné a vyžadují hodně bystré oko. Kromě celých předmětů budete na své cestě pátrat po jejich částech, které musíte dávat dohromady a tím je hratelnost titulu ještě obtížnější. Druhá část tohoto mixu je naprosto úžasná! Match-3 hádanky jsou neuvěřitelně zajímavé, dynamické a během seřazování drahokamů a jiných artefaktů vám bude v těle proudit spousta adrenalinu. Tvary plánů se mění, takže někdy bude před vám stát opravdu komplikovaný úkol. Jindy zase budete mít některá políčka uzamčena a tím se obtížnost znovu navyšuje!

Výborná je také grafika a hudba! Tyto aspekty jsou důležité hlavně v match-3 části, kde svými blyštícími a zvukovými efekty skvěle dotváří celkový dojem. Úchvatné jsou mimoto také animace, které vdechují, jinak poklidně plynoucí hře, život.

The Path of Hercules je zkrátka velice dobrá a zajímavá match-3 hra s elementy žánru hidden object. Příběhová linka a hratelnost jsou jejími hlavními trumfy, potěšení budete ale i výbornou grafikou a hudbou. Pokud si tuto hru zahrajete, bezesporu si užijete spoustu skvělé zábavy!