MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra The Princess Case: A Royal Scoop
3.1666666666667
12

The Princess Case: A Royal Scoop

Nová neuvěřitelná a zábavná hra The Princess Case: A Royal Scoop v sobě skrývá svět tajemství a záhad, které musejí být odhaleny! Seznamte se s hlavním hrdinou hry a pomozte mu zjistit, co se stalo s unesenou princeznou! Spolupracujte s FBI, vyslechněte podezřelé a najděte zločince! Nyní je právě na vás, vrátit královskému páru jejich jediné dítě. Vyšetřete tento zajímavý případ a rozlouskněte všechny hádanky! Stáhněte si hru The Princess Case: A Royal Scoop ještě dnes a zcela zdarma a předveďte, co ve vás je! Přejeme vám hodně štěstí!

THE PRINCESS CASE: A ROYAL SCOOP OBRÁZKY

THE PRINCESS CASE: A ROYAL SCOOP RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

The Princess case: A Royal Scoop je nový hidden object titul od vývojového týmu Anuman Interactive, ve kterém máte za úkol zachránit britskou princeznu ze spárů únosce... Read more

Na první pohled vypadá příběh všedně, při bližším prozkoumání ale zjistíte, že příběhová linka je v The Princess case: A Royal Scoop doslova směšná. Vy, jako novinářka, jste byli posláni získat nějaké fotky na líbánkách právě sezdaného britského královského páru, když ale vpadnete do jejich hotelového pokoje s cílem získat pár zajímavých snímků, místo toho, abyste byli zatčeni, jste policií naopak vyzvání, abyste jim pomohli při vyšetřování záhadného zmizení princezny.

Zatímco celý příběh je již obehraný, hratelnost nabízí několik originálních prvků. V The Princess case: A Royal Scoop totiž můžete většinou hidden object scén rolovat a můžete se na scénu dívat z nejrůznějších úhlů pohledu. Jednotlivé předměty můžete vyhledávat podle názvu nebo tvaru. I když v tomto titulu najdeme pár tvůrčích vylepšení, v dnešní době už se jedná vesměs o banální věci. Většina hádanek je navíc značně jednoduchá a obyčejná. Ty mohou zaujmout opravdu jen nováčky tohoto herního žánru.

Technicky funguje The Princess case: A Royal Scoop velmi dobře a nemusíte se touto hrou ani příliš vracet a bloudit tam a zpět. Pokud byste náhodou během hraní ale potřebovali nějakou radu, můžete jich využít neomezené množství. Systém hry je celkově velmi logický bez větších kopanců.

Vizuálně je hra také docela vydařená, nedostatkem je ale absence jakési živosti. Pokud by byly jenotlivé postavy žívější, působila by i celá grafika o mnoho lépe. Jinak ale realisticky pojaté zpracování okolního prostředí je pěkné a hodně dodává atmosféře celé hry.

Celkově vzato má The Princess case: A Royal Scoop dobré šance pobavit nováčky žánru hidden object, kteří ještě nepoznali ty nejlepší tituly. Těm tedy přejeme příjemnou zábavu!