Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Tiny Token Empires

Vydej se na fascinující a nezapomenutelnou cestu skrz území starověkého Říma, Egypta, Persie a Kartága v nové vzrušující Match-3 hře s názvem Tiny Token Empires. Čím dále se do tohoto dobrodružství dostáváš, tím více síly a energie získáváš. Cartoonová grafika, roztomilá mystická stvoření, klauni a další postavičky dodávají této, již tak dostatečně legrační, hře ještě více zábavy. Neztrácej svůj drahocenný čas a stáhni si hru Tiny Token Empires zcela zdarma ještě dnes.

Title - Tiny Token Empires Game Download for PC and Mac Description - Take a look at Tiny Token Empires, a Strategické & Simulační game developed by Bip Media. Vydej se na fascinující a nezapomenutelnou cestu skrz území starověkého Říma, Egypta, Persie a Kartága v nové vzrušující M...
Hra Tiny Token Empires
3.95
20

TINY TOKEN EMPIRES RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Není žádným tajemstvím, že hry žánru Match-3 je velmi těžké zlepšovat a přicházet s nějakými revolučními změnami. Přesto Tiny Token Empires, nová hra od vývojového týmu BiP media, se snaží přijít s něčím novým. .. Read more

Abychom mohli odlišit Tiny Token Empires od ostatních her podobného ražení, museli vývojáři smíchat několik herních žánrů: puzzle match-3 a strategii. A pokud se vám podaří tyto žánry dát dohromady, můžete vyvinout povedenou hru. Je příjemné zjistit, že tato match-3 hra tě nenutí jen k prostému hledání identických symbolů. Tentokrát totiž každý tvůj tah vyžaduje velkou porci strategie a logického myšlení.

Na první pohled sice vypadá hra docela jednoduše, po absolvování několika prvních úrovní ale zjistíš, že na každém kroku musíš čelit těžším a těžším výzvám. Tiny Token Empires je velmi flexibilní hrou, ve které si můžeš vybrat nejen z nejrůznějších nastavení, ale také množství kampaní. Tato hra ti může vzít třeba jen hodinu ale také několik hodin hraní. Hru si můžeš samozřejmě uložit a kdykoliv se k ní vrátit, takže se nemusíš vůbec bát, že se ti nepodaří hru dokončit během jednoho dne hraní.

Stejně jako hratelnost, tak i umělecké zpracování je na vysoké úrovni. Její živé a veselé barvy tě určitě v období současných šedivých zimních rán a večerů rozveselí. Herní mapa je ve hře zobrazena skutečně realistickým způsobem. Hudba hráče také v žádném případě nezklame a sedí do každé scény.

Závěrem je možní říci, že je tento titul opravdu unikátní, vyzývavý a zábavný. Mnozí zatvrzelý příznivci žánru match-3 by mohli namítat, že se jedná o náhražku, většina hráčů si v této hře ale dozajista najde mnoho zábavných míst.

KOMENTÁŘE PRO TINY TOKEN EMPIRES

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games