Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Top Secret Finders

Prozkoumejte archív jedinečných a těch nejkomplikovanějších případů v nové zajímavé hře Top Secret Finders! Připravte se splnit svoji první a nejdůležitější misi - zachraňte malé městečko od strašné zástavby! Odhalte během řešení tohoto případu skutečnou pravdu o vládě. Předveďte své hidden object schopnosti a užijte si spoustu náročných a záludných hádanek. Stáhněte si hru Top Secret Finders zcela zdarma, zjistěte pravdu a zastavte zlo! Příjemnou zábavu!

Title - Top Secret Finders Game Download for PC and Mac Description - All about Top Secret Finders, a Hry s ukrytými předměty game published by Vendel Games. Prozkoumejte archív jedinečných a těch nejkomplikovanějších případů v nové zajímavé hře Top Secret Finders! Připravte se s...

TOP SECRET FINDERS OBRÁZKY

TOP SECRET FINDERS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Top Secret Finders je nová hidden object adventura od vývojového týmu Vendel Games, jež nám nabízí další obehraný příběh – máte zachránit svět před zlým géniem. Neoriginální příběh ale jěště nemusí znamenat lacinou hru!.. Read more

Vaším úkolem bude dostat se do jednoho poblázněného městečka, které se jen hemží duchy potulujícími se kolem a sloužící jednomu šílenému vědci. Abyste ho mohli zastavit, budete muset prohledat spoustu zajímavých městských lokací a při tom najít potřebná vodítka. Velká část hry se točí právě kolem hidden object scén a hádanek, které však nejsou nijak složité. Vzhledem k temnému zpracování může být hledání některých skrytých objektů poměrně obtížné, nápovědní tlačítko se ale rychle obnovuje, což herní obtížnost výrazně snižuje. Co se týče hádanek, tak se tu setkáte s klasickými match-3 hádankami, nejrůznějšími skládačkami a jinými typy. Při jejich řešení oceníte spíše než jejich složitost tu skutečnost, že vás stále více vtahují do děje.

Během hraní Top Secret Finders se budete při hledání tun nejrůznějších předmětů a zkoušení, kde je vlastně použít, často potulovat jednotlivými scénami tam a zpět. A vracení se do míst, kde už jste několikrát byli je samozřejmě dost frustrující. Grafika je ale naštěstí povedená a skvěle sedí k atmosféře celé hry, takže to zase tak nevadí.

Přes pár nedostatků a nemožnosti přeskakovat otravné předělové scény není Top Secret Finders špatným hidden object počinem. Zatímco hra jako taková není příliš obtížná a už vůbec ne originální, zároveň má podivné kouzlo, které vás okamžitě upoutá k monitoru. Hra prostě stoprocentně funguje a příjemně se hraje. A není to snad pro dobrý herní titul dostačující?

KOMENTÁŘE PRO TOP SECRET FINDERS

Slevy dnes

Whispered Secrets: Cursed Wealth

Expires in 1584860400

FOLLOW US!

Premium Games