MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Vampires vs. Zombies
3.362962962963
270

Vampires vs. Zombies

Žánr: Řízení času

Pokud jsi dosud přemýšlel, které stvoření je nebezpečnější, jestli upíři nebo zmobíci, nová herní edice s názvem Vampires vs Zombies od vývojářů týmu Alawar Entertainment ti pomůže, získat odpověď na tvoji otázku. Příběh začíná tím, jak jeden africký diktátor nashromáždí armádu zombíků, aby se zmocnil celého světa. Najednou ale svoji existenci připomenou i upíři. Staň se součástí boje mezi těmito temnými stvořeními a zachraň svět před úplným zničením. Vydání hry Vampires vs Zombies je očekáváno ve velmi blízké budoucnosti.

VAMPIRES VS. ZOMBIES OBRÁZKY

VAMPIRES VS. ZOMBIES RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Připrav se na další bláznivou fantazy hru Vampires vs. Zombies od vývojářů týmu Alawar Entertainment! Pokud by si tu snad chtěl hledat nějaké podobnosti se slavným výtvorem Popcap Plants vs. Zombies, potom jsi na omylu. Tento titul není pokračováním výše zmiňované hry, naopak je absolutně jedinečným dílem už jen pro samotné vývojáře... Read more

Vstoupíš do zajímavého příběhu, který se točí kolem zlého afrického diktátora, který se chce za pomoci své záludné armády zombíků zmocnit celého světa. Může být poražen jen jinými podivnými stvořeními, než jsou živí mrtví samotní. A to je právě tvůj tým, tým upírů!

I když je co se týče hratelnosti Vampires vs. Zombies hrou zcela jinou od „farmářských“ her, má tento titul do značné míry s touto kategorií mnoho společného. Produkce různých komodit prostřednictvím nejroztodivnějších strojů, je právě běžným prvkem farmářských her. Nebylo by zcela jistě fér nezmínit se také o unikátním systému power-upů a upgradů. Cíle a úkoly jsou na každé úrovni vždycky rozdílné a jen podporují napětí až do konce. A aby byla hra ještě daleko více zajímavější, tvým úkolem rovněž bude ochránit své upíry prostřednictvím speciálního zařízení od vlivů silného slunečního záření, které občas na mapu dopadá, jinak totiž tvůj tým shoří jako papír.

Ve hře se ale setkáš s daleko více gagy, které tě rozesmějí a celkově se dá říci, že kompletní prostředí je ve hře Vampires vs. Zombies skvělé a snad ani nemůže být provedeno lépe. Umělecké zpracování je vyvedeno v ponuré atmosféře s decentním nádechem barvitosti, na druhou stranu je ale také velmi čisté a ostré.

Jedním ze slabých článků hry jsou bonusové časové limity. Je totiž prakticky nemyslitelné, snad kromě první úrovně, aby si stihnul level dokončit v čase, za který by ti náležel dodatečný bonus. A přílišné nahánění bonusového času dělá ze hry opravdu hodně hektickou událost. Co ale můžeš očekávat od bláznivé hry? Pro hry tohoto typu se jedná jen o malý problém, který nemůže mít žádný vliv na celkový dojem. Jinak se totiž jedná o skvěle organizovanou, náročnou a zábavnou hru pro všechny hráče se smyslem pro černý humor.