MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra Weird Park: Broken Tune Collector's Edition
4.6140350877193
57

Weird Park: Broken Tune Collector's Edition

Ve hře Weird Park: Broken Tune Collector's Edition vítej v staršidelném a nadpozemském parku! Toto místo v nedávné minulosti postihlo několik záhadných vražd perzonálu. Tak se stalo, že místo zábavy se přeměnilo na děsivou oblast, kde se jen stěží můžeš v bezpečí a v klidu procházet. Přesto je tu ale malá naděje, jak zachránit jeho bývalou reputaci. Ve volně stažitelné hře s názvem Weird Park: Broken Tune Collector's Edition je jen na tobě, aby si pečlivě prozkoumal všechna temná místa a odhalil všechny zločince. Se všemi těmito zábavnými parkovými atrakcemi se to nesmí sice přehánět, zároveň ale musí návštěvnící dostat svoji porci zábavy! Není-liž pravda?

WEIRD PARK: BROKEN TUNE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ WEIRD PARK: BROKEN TUNE COLLECTOR'S EDITION HRY:

WEIRD PARK: BROKEN TUNE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Většina z nás se už dlouho těšila na Halloween a na velkou sváteční večeři. Vývojový tým Alawar Entertainment právě vydává hru Weird Park: Broken Tune, která se jistě stane důstojným zástupcem her žánru hidden object. .. Read more

Od samého začátku je jasné, že je Weird Park: Broken Tune jednou z nejzajímavějších a nejvzrušujících titulů této kategorie a to hned z několika důvodů. Za prvé je potřeba zmínit, že samotné umělecké zpracování hry je úžasné. Detailně propracované scény jsou velmi pohledné, zároveň ale dotváří tajemnou atmosféru a navazují pocit věrohodnosti. Protagonisté hry jsou unikátní a dodávají jí nádech hrůzostrašnosti. Obrovskou předností hry je také velká spousta animovaných částí a videí, u kterých mohou místy někteří hráči se slabší nervovou soustavou úděsem začít křičet.

Mimo tyto své výhody může Weird Park: Broken Tune těžit také ze svých chytrých hidden object scén a hádanek. Nrozdíl od podobných typů her tu scény podporují a doplňují výborně herní myšlenku. Nikdy se tu nedostanete do situace, kdybyste nevěděli, o čem příběh pojednává. Hledání potřebných předmětů je příjemné - nikdy nejste obtěžováni hledáním miniaturních objektů. Vše co hledáte je velmi dobře viditelné a vždy víte, který předmět budete přesně potřebovat. Snad jediným záporem hry je, že hádanky jsou občas příliš primitivní, což je sice ideální pro nováčky v žánru hidden object her, pro zkušenější hráče se ale jedná o běžnou rutinu. Ve hře také zcela chybí nějaký moment překvapení, který hráči občas vyžadují. Otravní jsou také zvláštní vyskakující a nicnedělající klauni.

Celkově vzato si můžeme položit otázku “Co vlastně očekáváme od Halloweenu?”. Tajemnou a strašidelnou atmosféru, tak typickou pro tento svátek. A v tomto ohledu je hra Weird Park: Broken Tune udělána opravdu skvěle. Takže šťastný Halloween!