MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Whispers
3.3333333333333
6

Whispers

Připoj se v nové fantastické hidden object hře s mysteriózním názvem Whispers k Charlotte Davisové na její neuvěřitelné a nebezpečné cestě. Její duše je uvězněna v čarodějově domě a tvým úkolem bude, jí pomoci se odtud co nejdříve dostat. Využij pomoci jiných ztracených duší a vrať se zpět domů. Užij si složitých hádanek, úchvatných scén a odhal všechny záhady. Stáhni si hru Whispers ještě dnes a zcela zdarma, vydej se na neuvěřitelné dobrodružství, dostaň zbloudilou duši zpět do jejího těla a dopřej jí odpočinku v pokoji.

WHISPERS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Bohužel ještě stále existují vývojaři her, kteří si myslí, že uspějí s tajuplnými, ale naprosto bezduchými tituly, jakým je i ten dnešní z žánru hidden object - Whispers od Big Fish Games... Read more

Příběh pojednává klasicky o duších uvězněných zlým čarodějem a hlavními hráčovým úkolem je uprchnout skrze nebezpečné lokace z doupěte tohoto zloducha.

Asi vám nemusíme říkat, že jde opravdu o plochý a bezduchý nápad. Už tak nesouvislý příběh je navíc zkažený ještě více způsobem podání. Hra je plná spousty slabých a nenápaditých dialogů, které navíc není ani možné zcela přeskočit.

Hidden object scény patří snad k těm nejhorším, které jsme kdy viděli. Jsou velice špatně nasvětlené a jednotlivé objekty jsou často neskutečně nepřesně popsané. Tak například, celé věky jsme snad strávili při hledání žáby, poté jsme klikli na nápovědu a uzřeli jsme, že se ve skutečnosti jedná o motýla! Většinu skrytých předmětů ani nejde, spíše kvůli špatné grafice, nežli dobrému ukrytí, zpozorovat.

Kromě toho, že je grafika strašně neurčitá, je také odporná. Některé předměty jsou v hidden object hádankách příliš malé, neustále se tu objevují nejrůznější vysvětlení a úplně nejstrašnější je duch, který se pořád zjevuje a říká jen samé blah… blah… blah!

Tyto nedostatky a žádný smysl pro detail zkrátka nemohou být tolerovány a svědčí jen o lhostejnosti vývojářů ke svým fanouškům. Na zkoušku této hry stačí jen deset minut, poté ji vymažete!