Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

James Patterson Women's Murder Club: A Darker Shade of Grey

Na skalnatém pobřeží je nalezeno neidentifikovatelné tělo….byla to nešťastná náhoda nebo vražda? Hrdinky Women’s Murder Club jsou opět na scéně. Tentokrát musí odhalit tajemství obklopující vraždu v prestižní vojenské akademii Southern military academy. Vyšetřit každou kriminální zápletku profesionálním způsobem. Snímky a vzorky musí poslat zpět do laboratoře. Vyřešit množství hádanek a vyslýchat podezřelé vedoucí k odhalení skutečného vraha v této napínavé dobrodružné hře!

Title - James Patterson Women's Murder Club: A Darker Shade of Grey Game Download for PC Description - Look at James Patterson Women's Murder Club: A Darker Shade of Grey, a Hry s ukrytými předměty game developed by I-Play. Na skalnatém pobřeží je nalezeno neidentifikovatelné tělo….byla to nešťastná náhoda nebo vražda? ...
Hra James Patterson Women's Murder Club: A Darker Shade of Grey
3.525
40
Pin it

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ JAMES PATTERSON WOMEN'S MURDER CLUB: A DARKER SHADE OF GREY HRY:

JAMES PATTERSON WOMEN'S MURDER CLUB: A DARKER SHADE OF GREY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

The James Patterson Women’s Murder Club: hra A Darker Shade of Grey, kterou vyrobila společnost I-Play, je adventura s prvky HOG (hra s ukrytými předměty). Příběh začíná nálezem neidentifikovatelného těla na skalním útesu a je na vás, abyste odhalili tajemství zahalující temnou vraždu na prestižní vojenské akademii Southern military academy.  .. Read more

Druhá část série her Women’s Murder Club je programována tak, aby rozšířila původní verzi tradičních počítačových her s ukrytými předměty včetně skládaček jednotlivých prvků a včetně prvků známých adventur. Když máte problémy se skládačkou, jednoduše ji přeskočte. Kromě toho dostanete v každé části 5 nápověd a všechno, co nevyužijete, se převádí do dalšího kola. 

Nádherná a dokonalá grafika, skvělá hudba, barevné a pozoruhodné postavy, příjemná a zábavná počítačová hra – prostě všechno, co správná HOG má mít.

Jediným drobným nedostatkem je délka hry a nudné konverzační scény i některé části hry se zdají trochu jednoduché. Například osvětlené předměty, na které musíte kliknout. Krátce řečeno hra A Darker Shade of Grey je fascinující hra, která stojí za to, abyste ji hráli, protože když se do ní pustíte, budete ji muset dohrát do konce!

23, March 2009

KOMENTÁŘE PRO JAMES PATTERSON WOMEN'S MURDER CLUB: A DARKER SHADE OF GREY

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017