MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra 7 Wonders: Magical Mystery Tour
2.935
200

7 Wonders: Magical Mystery Tour

Hledáš nejlepší Match-3 hru? Vyzkoušej si svůj talent v nové úžasné hře tohoto žánru 7 Wonders: Magical Mystery Tour! Vydej se na vzrušující dobrodružství po neuvěřitelných místech a dej dohromady záhadné runy, aby si obnovil jejich báječný vzhled. Oprav všechny divy na světě a umožni nám, si je znovu a znovu prohlížet. Dokážeš získat všechny nezbytné suroviny potřebné k opravě těchto význačných lokací. Stáhni si 7 Wonders: Magical Mystery Tour zcela zdarma a navrať zpět na tato místa zašlou slávu.

7 WONDERS: MAGICAL MYSTERY TOUR OBRÁZKY

7 WONDERS: MAGICAL MYSTERY TOUR RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Je veřejným tajemstvím, že hry typu Match-3 jsou nesmírně poutavým žánrem, zároveň jsou ale tak trochu upjaté. Jenom zkušený vývojový tým, jako je například Mambo Jumbo, nám může nabídnout v tomto oboru skvělou hratelnost. .. Read more

Takže ani nepřekvapí, že hra 7 Wonders: Magical Mystery Tour je nejnovějším počinem žánru Match-3 a má pro nás připraveno opravdu přitažlivé prostředí. Příběh spočívá v tom, že ty a tvoje skupina dělníků je pověřena přestavět nejrůznější legendární stavby po celém světě. Celá hra je založena na typické Match-3 hratelnosti. Trik spočívající v sestavení stejnobarevné minimálně trojice objektů k dosažení cíle je asi velmi dobře známý většině hráčům.

Hra se vyznačuje skvělým uměleckým zpracováním, což se odráží zejména na herním prostředí. Titulu také hodně prospívají vizuální efekty a hudební podbarvení, které vytváří opravdu perfektní herní atmosféru i pro hodně náročné hráče. Je pastvou pro oči sledovat animované scény, které jsou do jedné skvostné a vyznačují se mimo jiné i smyslem pro humor. Hlavní postavy ve hře jsou roztomilé a mají zábavná gesta.

Na hru 7 Wonders: Magical Mystery Tour nelze říci opravdu nic špatného. I když není příliš odlišná od her podobného ražení, její hratelnost je doslova návyková. Pokud se ponoříš pořádně do hraní, zjistíš, že si už někdy předtím hrál snad milionkrát to samé, přesto tě hra nepustí. Vývojáři týmu Mambo Jumbo pravděpodobně prostě objevili tajemství, jak udělat z běžné hry jednu z nejlepších. Neváhej a užij si skvělou zábavu!