MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra 7 Wonders: Ancient Alien Makeover
4.027027027027
37

7 Wonders: Ancient Alien Makeover

Vyzkoušejte novou úžasnou a jedinečnou match-3 hru s názvem 7 Wonders: Ancient Alien Makeover! Vaším úkolem bude s pomocí nejmodernějších mimozemských technologií postavit nové divy světa! Vybudujte si tedy svůj vlastní arzenál bonusů a powerupů, získejte potřebné suroviny a postavte úžasné konstrukce. Kdo ví, třeba budete mít dostatek štěstí a podaří se vám vybudovat své vlastní město! Vyzkoušejte fantastickou hru 7 Wonders: Ancient Alien Makeover, stáhněte si ji zcela zdarma a užijte si spoustu zábavy!

7 WONDERS: ANCIENT ALIEN MAKEOVER OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ 7 WONDERS: ANCIENT ALIEN MAKEOVER HRY:

7 WONDERS: ANCIENT ALIEN MAKEOVER RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Starověké divy světa jsou nesmírně vzrušující a každý je rád obdivuje, co kdybyste ale mohli vystavět nové, vyspělejší, krásnější a daleko působivější stavby? Je to velice zajímavá myšlenka a hra 7 Wonders: Ancient Alien Makeover vás vezme na neuvěřitelný výlet, kde budete mít za úkol postavit novodobé divy světa, tentokrát ale s malou pomocí mimozemských sil a jejich mimořádně vyspělých technologií! Nechte se inspirovat touto neskutečnou budovatelskou adventurou!.. Read more

7 Wonders: Ancient Alien Makeover má velmi optimistickou a futuristickou příběhovou linku, která pojednává o tom, jak spolu lidé a mimozemšťané spolupracují a společnými silami se snaží vybudovat nové památníky stavitelství, které budou všichni po celém světe obdivovat. Lidský úkol spočívá v poskytování nezbytných zdrojů pro mimozemské technologie, jako jsou drahé kameny či minerály, zatímco mimozemšťané učí lidi, jak využít nové postupy a stavět tak daleko efektivněji. Čekají tak na vás nejrozmanitější lokace celého světa, od Evropy po Ameriku… musíte uznat, že to zní velice lákavě a zajímavě...

Co se týče hratelnosti singleplayerové hry 7 Wonders: Ancient Alien Makeover, tak ta je absolutně skvělá a originální! Základní principy jsou samozřejmě pořád stejné. Máte za úkol dávat k sobě tři a více objektů se stejnou barvou, v této hře se ale setkáte se zajímavým inovativním prvkem. Jakmile máte totiž všechny dílce hotové, dostanete ještě další úkol, musíte se dostat až na úplné dno každého levelu. Nemusíte se ale obávat, že byste se ve hře zasekli, k dispozici totiž budete mít spoustu power-upů a speciálních pohybů, které můžete využít. Power-upy získáváte, pokud se vám podaří spojit pět a více kousků a aktivujete je manuálně, když narazíte na nějakou zvláštní situaci. Například power-up X vyčistí všechna políčka nacházející se ve tvaru X. Během hry budete získávat spoustu stavebního materiálu, jako je masivní dřevo, pevná ocel nebo drahocenné zlato. Ty získáváte, pokud se vám podaří dostat k sobě nejrůznější zvláštní symboly. Kromě nových divů světa stavíte také města se plná zelených parků, laviček, lidí, živé přírody, atd. Možnost výstavby měst oceňujeme, určitě celou hru oživuje.

7 Wonders: Ancient Alien Makeover má daleko víc kladů a k dalším z nich patří grafické a zvukové zpracování. Grafika je úchvatná a je natolik třpytivá, blyštící a barvitá, že vytváří atmosféru kouzelného světa a je zážitek se na ni jen tak dívat. Každý, i ten sebemenší, detail je skvěle propracovaný a všechno je pečlivě a půvabně vyvedeno. Hudba je poněkud skromná, zní ale velice dobře a nenudí.

7 Wonders: Ancient Alien Makeover je prostě skvělou herní záležitostí, kterou by měl každý fanoušek žánru match-3 vyzkoušet. Přichází k nám od vývojového týmu Mumbo Jumbo a ukazuje nám, jak by měla každá správná hra vypadat. Měla by obsahovat perfektní grafiku, která vám vezme dech, příjemnou hudbu, neměl chybět ani strhující a zajímavý příběh, který byste chtěli prožít i ve skutečném životě, a to vše by mělo být zabaleno skvělou hratelností, která by se vám dostala až pod kůži a nutila vás dohrát hru na jeden dech až do konce. Ať už se rozhodnete stáhnout si jen volně dostupné demo nebo si pořídíte plnou verzi hry, s 7 Wonders: Ancient Alien Makeover si zkrátka budete užívat jen stoprocentní zábavu!

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 267 MB