MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Abandoned: Chestnut Lodge Asylum
3.6470588235294
17

Abandoned: Chestnut Lodge Asylum

Před mnoha a mnoha lety se za dnes již rezavými branami jednoho ústavu udála hrozná katastrofa. Dnes je z tohoto institutu jen opuštěné zapomenuté místo, plné záhad a tajemství, které je potřeba odkrýt. Vydejte se tam a zjistěte skutečnou pravdu v nové fantastické a strhující hidden object hře Abandoned: Chestnut Lodge Asylum! Podle legendy z tohoto ústavu kdysi zmizeli pacienti a nikdo nedokázal přijít na to, proč. Prohledejte krásné scény tohoto tajuplného místa, vyřešte spoustu hádanek a dostaňte se celé záhadě na kobylku. Stáhněte si Abandoned: Chestnut Lodge Asylum ještě dnes a zcela zdarma a vraťte vše do zajetých kolejí!

ABANDONED: CHESTNUT LODGE ASYLUM OBRÁZKY

ABANDONED: CHESTNUT LODGE ASYLUM RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Abandoned: Chestnut Lodge Asylum je zcela novým počinem týmu Lazy Trutle Games, ve které se budete snažit rozlousknout jednu záhadu a odhalit tak skutečnou pravdu. Musíme vás připravovat na další tajuplné dobrodružství odehrávající se v nemocničním ústavu? Titul této hry pravděpodobně vypovídá sám za sebe... Read more

Pokud tedy strašidelná atmosféra psychiatrické léčebny je právě tím, co vás láka, potom vítejte ve hře Abandoned: Chestnut Lodge Asylum. Ačkoliv většina věcí je v této hře převzatá z podobných titulů a jen mírně upravená, celý příběh začíná velmi povedeným úvodem, který vás doslova vtáhne do noční můry, v níž jste pronásledováni ve zchátralé budově a na konci padáte do výtahové šachty. Každopádně to není špatný začátek pro další hidden object hádankovou hru.

Samotná hratelnost je zaměřena na jednotlivé hidden obejct scény, kterých je tu opravdu bezpočet, a pokud nemáte rádi prolézání skrze hromadu předmětů, mohou ve vás po čase vyvolat frustraci. Věškeré objekty jsou nicméně dobře viditelné a ne příliš malé. Setkáte se tu i s měnícími se předměty, jež jsou perfektně technicky vyvedeny a příjemně se na ně dívá. Připravte se na spoustu scén se spoustou běhání kolem, které vás však nebude nijak obtěžovat. Hra naopak obsahuje spoustu zajímavých zvratů.

Protože máte co dočinění se strašidelným opuštěným psychiatrickým ústavem, neočekávajte prostředí se zářícím sluníčkem nebo štěbetajícími vrabci. Graficky je hra Abandoned: Chestnut Lodge Asylum zahalená do ponurého hávu nabízející skvělou příbehovou linku, která vás okamžitě chytne. Barvy jsou tu utlumené, nejsou ale přehnaně temné a netrápí vaše oči. Naopak, pochmurné barvy jenom perfektně doplňují ponurou atmosféru prostředí tohoto titulu. Hudba je příjemná, v některých scénách se ale opakuje. Dabing je vynikající, bohužel si ho ale moc neužijete.

Abandoned: Chestnut Lodge Asylum je bez diskuze velmi kvalitní hrou, ve které je hráčům naservírován perfektní mix napětí a děsu.