Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Sacra Terra: Polibek smrti. Sběratelská edice

Pomozte v nové, vzrušující a jedinečné hidden object hře s názvem Sacra Terra: Kiss of Death dívce najít a zachránit svého milovaného! Tento mladík totiž zmizel přímo uprostřed jejich schůzky, na které jí chtěl požádat o ruku. Nyní musíte pomoci hlavní hrdince překonat nástrahy, najít odpovědi na všechny otázky a vyřešit spoustu záludných hádanek! Vrátí se oba milenci zpátky k sobě a nebudou již nikdy rozděleni?

Title - Sacra Terra: Polibek smrti. Sběratelská edice Game Download for PC and Mac Description - Embark on Sacra Terra: Polibek smrti. Sběratelská edice, a Hry s ukrytými předměty game designed by Alawar Entertainment. Pomozte v nové, vzrušující a jedinečné hidden object hře s názvem Sacra Terra: Kiss of Death dívc...
Hra Sacra Terra: Polibek smrti. Sběratelská edice
4.1481481481481
27

SACRA TERRA: POLIBEK SMRTI. SBĚRATELSKÁ EDICE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ SACRA TERRA: POLIBEK SMRTI. SBĚRATELSKÁ EDICE HRY:

SACRA TERRA: POLIBEK SMRTI. SBĚRATELSKÁ EDICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jak víme ze spousty hidden object her, spousta neštěstí může potkat hrdiny těchto titulů. Ty bývají nejčastěji spojovány s nejrůznějšími duchy, vlkodlaky, čarodějnicemi či krvežíznivými zabijáky, hrdinové těchto her se s nimi však povětšinou dokáží popasovat, a obvykle to bývá díky pomoci svých blízkých! Co se ale stane, když někdo koho máme rádi zmizí a nablízku není nikdo, kdo by nám mohl pomoci? Vývojový tým Alawar Entertainment k nám nyní přichází s titulem, ve kterém je právě tato premisa splněna. Tato zbrusu nová hidden object záležitost se jmenuje Sacra Terra: Kiss of Death a je nám v ní prezentován příběh lásky a tajemství. Pokud máte tedy dostatek odvahy zjistit, o čem tento příběh pojednává a chcete zažít opravdu vzrušující dobrodružství, dočtěte si naši recenzi a poté si stáhněte a vrhněte se na tuto hru ještě dnes!.. Read more

Jak už jsme zmínili, Sacra Terra: Kiss of Death je hrou žánru hidden object. Nejedná se ale pouze o ryzí hidden object záležitost, hra je totiž obohacena elementy žánru adventur a má v sobě zakomponováno i několik hádanek a mini her. A právě tato rozmanitost činí z tohoto titulu nesmírně zajímavou záležitost. Na počátku si zvolíte jeden ze dvou módů obtížnosti, které se liší úrovní nápovědy, přičemž v režimu expert nemáte vůbec zvýrazněny objekty vašeho zájmu a nemáte k dispozici ani tolik rad a doporučení. Poté už jste připraveni vydat se na báječnou cestu šesti kapitolami nabitými záhadami a řešením logických problémů. Zaprvé budete čelit zábavným hidden object scénám, které mohou být poněkud obtížnější, neboť jsou přeplněny spoustou nejrůznějších předmětů. Hádanky a mini hry jsou ale na druhou stranu daleko jednodušší, nejsou však zase tak originální a zábavné. Pokud se během hraní někde zaseknete, můžete využít nápovědu nebo ve hře zabudovaného průvodce. K dispozici máte rovněž mapu, ve které máte zobrazeny a označeny všechny důležité lokace.

Dalším kladem Sacra Terra: Kiss of Death je originální příběhová linka. Ve hře vystupujete v roli snoubenky Marka, která musí zachránit svého milovaného ze spárů temných sil. Markovi se nějakým způsobem podařilo vyvolat sukuba, středověkého upířího démona, který ho odvlekl kamsi do pekelné země daleko od vás. Protože ale Marka bezmezně milujete, uděláte všechno pro jeho záchranu, a tak se vydáváte na ostrov Sacra Terra! Příběh hry je tedy velice originální a vaším hlavním úkolem bude bojovat s tímto podlým astrálním upírem! Jak to ale všechno skončí, a jestli vůbec vše dopadne tak, jak má, zjistíte jedině, když se pustíte do hraní tohoto titulu! Můžete si ho stáhnout a vyzkoušet ve volně dostupném demu anebo si ho můžete rovnou pořídit v plné verzi a užít si ho tak neomezeně.

Možná úplně nejlepším prvkem Sacra Terra: Kiss of Death je grafické a zvukové zpracování. Vizuální dojem ze hry je fenomenální: textury jsou úžasné a dokonale ostré, animace plynulé a všechny hlavní postavy jsou dokonale vyvedené. Okolní prostředí vypadá neuvěřitelně dobře a působí mysteriózně. V nastavení si můžete samozřejmě zvolit mód full screen a vychutnat si tak nádherné lokace ještě více. Upravit si rovněž můžete kurzor. Podařená a příjemná je i hudba, jediným problémem je snad jen dabing. Nejedná se ale o žádný velký nedostatek.

Sacra Terra: Kiss of Death je celkově vzato vynikající hidden object kousek s prvky adventury okořeněný hádankami a mini hrami, který disponuje originálním příběhem, úžasnou grafikou a chytlavou hratelností. Hra navíc obsahuje spoustu dalších jedinečných atributů, a tak nám snad ani nezbývá nic jiného, než vám ji doporučit. Určitě si ji totiž zamilujete!

KOMENTÁŘE PRO SACRA TERRA: POLIBEK SMRTI. SBĚRATELSKÁ EDICE

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games