MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty
3.1882352941176
85

Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty

Je ti nabídnuta cesta do vzdálené Číny. Její historie přináší spoustu legend a jedna z nich je legenda o Zapomenuté dynastii. Její představitelé se stali známými číky aférám na černém trhu. Jestli chceš proniknout do tajemného světa šmeliny a nebojíš se nebezpečí a odřenin, tohle je hra pro tebe. Ve hře Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty najdeš spoustu neuvěřitelně jasných skrytých lokací, které zdvojnásobí potěšení ze hry. Budeš objevovat 25 pestrobarevných scén a snaž se co nejvíce, abys našel 2000 skrytých věcí. Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty je hra, která tě vnoří do nezapomenutelné směsice poutavého děje, skvělé grafiky a hratelnosti.

AMAZING ADVENTURES: THE FORGOTTEN DYNASTY OBRÁZKY

AMAZING ADVENTURES: THE FORGOTTEN DYNASTY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty je čtvrtou kapitolou ve věhlasných her z série s hledámín skrytých předmětů od Spin Top. Celá hra začíná zvláštním dopisem, v kterém se datazuje, či by si shlédl tajemství starověké zapomenuté dynastie... Read more

Hra je dokonale běžná ale hlavně je pro nadšence her s hledáním skrytých předmětů. To znamená, že pokud nebudeš zkoumat každé prostředí, nebudeš schopný ponořit se do těžkého a složitého děje. Máš jen obyčejnou herní mapu s jednoduchým návodem, kam jít dál, co máš udělat a musíš dokončovat hledání předmětů, jeden úkol za druhým, a také mnoho informací o čínské kultuře. Součastně mezi jednotlivýmu scénami se skrytými předměty hraješ mini puzzle hry, které ti udemknou další scény. I přesto, že je tam velké množství hádanek všechny jsou standartní a to ubírá originalitu.

Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty ti nabízí 25 mísí a každá z nich má dvě nebo tři skryté předměty a stejný počet miniher nebo puzzle. Je smutné, že kreslené zpracování hry působí obtíže v některých scén s hledáním předmětů, protože se pokošíte najít položku ze seznamu ale je zde mnoho tmavých míst, které přímo bijí do očí. No a toto je jakési ztěžení hry, aby zamazily náhodnému klikání.

Pro zhrnutí Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty je hra střední úrovně, který se moc neliší od původní hry. Zhlediska skrytých objektů byli vývojáři opatrnější. Pokud máš zájem o Amazing Adventures serii nebo máš jen jednoduše zájem o Orient, tak zde pravděpodobně nalezněš spousty zábavy a zajímavostí. Hodně štěstí!