MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition
3.6666666666667
3

Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition

V nové vynikající edici jedinečné hry s názvem Angelica Weaver: Catch Me When You Can na vás čeká neuvěřitelné a nesmírně vzrušující dobrodružství! Potkejte se a spřátelte se s Angelicou Weaverovou a pomozte jí přes bránu času dopadnou podlého zloducha. Prozkoumejte úžasné lokace, hledejte potřebné předměty a řešte spoustu záludných hádanek. Splňte náročnou misi a dosáhněte tak svého cíle. Stáhněte si hru Angelica Weaver: Catch Me When You Can ještě dnes a odhalte skutečnou pravdu. Příjemnou zábavu!

ANGELICA WEAVER: CATCH ME WHEN YOU CAN COLLECTOR’S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ ANGELICA WEAVER: CATCH ME WHEN YOU CAN COLLECTOR’S EDITION HRY:

ANGELICA WEAVER: CATCH ME WHEN YOU CAN COLLECTOR’S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Připravte se na děsivé události.. Read more

Pokud to totiž nevíte, tak moto této hry je převzatou frází z dopisů Jacka Rozparovače, známého sériového vraha z 19. století. Určitě není pouhou náhodou, že v Chicagu se dějí ty samé vraždy a patrně tak máte co dočinění s dalším mizerou a fanouškem Jacka Rozparovače.

Hned úvodní cutscéna této hry je úžasná! Vizuální efekty jsou na vysoké úrovni a vyvolávají ve vás dojem, jakoby jste se dívali na nějaký tajemný film! A musíme říct, že úchvatná grafika vás bude provázet po celou dobu hraní. Další věcí, kterou musíme zmínit je v mnoha scénách panoramatický výhled hlavního hrdiny hry – ten vypadá skutečně skvěle.

Co se týče herních módů (ty jsou celkem 3), tak pokud patříte k zatvrzelým fandům tohoto žánru, určitě si vyberte ten těžší. A, pokud nemáte pevné nervy, nezapomeňte si nastavit neanimovaný kurzor, ten animovaný vám totiž čas od času uškubne a to vám bude za chvíli lézt pěkně na nervy!

Během hraní vás Angelica neustále navádí a říká vám, kam se máte vydat nebo co máte vykonat, tento fakt ale rozhodně neznamená, že je hra příliš jednoduchá. Obrázek hrdinky hry se nachází na pravé straně obrazovky – pokaždé, když uděláte správný krok, přikývne vám a vyděsí se, pokud se naopak řítíte do nebezpečí. Nevíme, jaký dojem to vyvolá v mysli ostatních hráčů, nám se ale tento prvek zamlouval.

K dispozici máte deníček a inventář, co je ale zajímavé, nesetkáte se tu s žádnou mapou. Pomoci vám mohou jen šipky, které vás navádí správným směrem. Co se nám ve hře rovněž nesmírně líbilo, byli překrásné zpracovaní dreamcatcheři, které musíte sbírat a od nichž dostáváte během hry užitečné rady. Kromě toho, pokud máte rádi neomezené hidden object scény, můžete zde získat sna všechna detektivní vyznamenání. Hra spadá ponejvíce do žánru adventur, setkáte se tu ale také s hidden object scénami a mini hrami. Všechny herní prvky jsou zkrátka báječné, vyloženě vás vtáhnou do příběhu a vy si nemůžete pomoci a neskončíte s hraním, dokud neodhalíte skutečného vraha!

Můžeme říci, že příběh je unikátní, není lineární a zavede vás do těch nejtemnějších koutů Londýna 19. století… nebo současného Chicaga? Na to už musíte dojít sami!

Pro ty, kdo mají rádi mimořádný příběh a perfektní grafiku, je tato hra prostě nutností.