Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Živoucí Legendy: Ledová Růže Sběratelská Edice

Všichni nadšení hráči hidden object her, vítejte u nových dobrodružství s titulem Living Legends: Ice Rose! Tato fantastická edice je plná záhad, záludných hádanek a tajemství. Vydejte se do Rosemountu a pomozte zdejšímu romanopisci Edwardu Grandovi odhalit pravdu o děsivé tragédii, která se v tomto městě udála a získejte tak zároveň materiál pro svoji novou knihu. Budete tu prohlédavat úžasné scény hradu Sněhové královny a pátrat po užitečných předmětech. Stáhněte si hru Living Legends: Ice Rose zcela zdarma, připojte se k Edwardovi a rozlouskněte tento případ! Příjemnou zábavu!

Title - Živoucí Legendy: Ledová Růže Sběratelská Edice Game Download for PC and Mac Description - Plunge into Živoucí Legendy: Ledová Růže Sběratelská Edice, a Hry s ukrytými předměty game projected by Big Fish Games. Všichni nadšení hráči hidden object her, vítejte u nových dobrodružství s titulem Living Legends:...
Hra Živoucí Legendy: Ledová Růže Sběratelská Edice
3.8222222222222
90

ŽIVOUCÍ LEGENDY: LEDOVÁ RŮŽE SBĚRATELSKÁ EDICE OBRÁZKY

ŽIVOUCÍ LEGENDY: LEDOVÁ RŮŽE SBĚRATELSKÁ EDICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Living Legends: Ice Rose je moderně pojatým vyprávěním o Ledové královně, která unesla vašeho přítele Edwarda a má v úmyslu přeměnit celý svět v jeden obrovský blok ledu. A jak si vývojáři týmu Big Fish Games počínali tentokrát? Představí nám něco, co bude stát opravdu za to nebo ne? Podívejme se na tuto hru poněkud blíže….. Read more

Příběh se nijak zvlášť neliší od spousty ostatních, tento je ale posazen do toho nejhezčího sněhového a ledového prostředí, jaké jste kdy viděli. Zasněžená vesnice připomíná nádherný zamrzlý koláč obsahující nepřeberné množství pitoreskních scén. Vývojáři prostě ze sebe při řešení a vytváření těchto úchvatných scenérií a nádherných hidden object scén vydali naprosto všechno. Je to právě ten případ, kdy si jen excelentní grafické zpracování hry získá spoustu hráčských srdcí, přestože potom hratelnost třeba ani za moc nestojí.

Pro ty, kdo hledají novou výzvu, je totiž Living Legends: Ice Rose příliš jednoduchou hrou, není ani ničím originální a pravděpodobně tato skupina hráčů bude zklamána. Na druhou stranu méně nároční hráči si budou vychutnávat její bezchybné umělecké zpracování a nejspíš na nenápadité a často se opakující hádanky rychle zapomenou. Jedná se zkrátka o velmi krásnou ale jednoduchou hru, při jejímž hraní nebudete muset moc přemýšlet a budou vám stačit jen základní hádankářské zkušenosti.

Přes tyto nedostatky v hratelnosti je ale Living Legends: Ice Rose velmi povedeným počinem co se týče jeho neskutečných a pozoruhodných scén. Mohli bychom kritizovat neoriginální hádanky nebo nedostatky v příběhu, tentokrát se tím ale nebudeme zabývat a necháme se jen tak unášet sněhobílými scenériemi.

Bohužel je hra Living Legends: Ice Rose vydávána až po zimním období a určitě, pokud by byla vypuštěna mezi hráče o pár měsíců dříve, měla by větší šance na úspěch.

4, April 2012

KOMENTÁŘE PRO ŽIVOUCÍ LEGENDY: LEDOVÁ RŮŽE SBĚRATELSKÁ EDICE

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games