MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Arizona Rose and the Pirates' Riddles
3.8461538461538
13

Arizona Rose and the Pirates' Riddles

Pomozte Arizoně Roseové rozluštit šifru a dostat se tak v nové vzrušující a napínavé hře s názvem Arizona Rose and the Pirates' Riddles ke skrytým pokladům! Prohledejte úžasné hidden object scény, posbírejte požadované předměty a vyřešte nejrůznější záludné hádanky! Získejte jedinečná vylepšení, hrejte mini hry a odemkněte si 15 ocenění! Arizona Rose and the Pirates' Riddles vám nabízí svými více než dvěmi stovkami levelů chytlavou hratelnost a spoustu skvělých vychytávek!

ARIZONA ROSE AND THE PIRATES' RIDDLES OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ ARIZONA ROSE AND THE PIRATES' RIDDLES HRY:

ARIZONA ROSE AND THE PIRATES' RIDDLES RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Anawiki Games před nedávnem představili novou hidden object hádankovou hru s názvem Arizona Rose and the Pirates’ Riddles a my se s vámi nyní podělíme o našich dojmech z této hry! Není asi těžké uhodnout, že příběh pojednává o dobrodružstvích půvabné dívky jménem Arizona Roseová, která se snaží najít pirátský poklad. Pokud tedy máte rádi příběhy o hledačích pokladů, Arizona Rose and the Pirates’ Riddles se vám bude bez debat líbit!.. Read more

Kombinací fascinujících hádankových a hidden object scén s neuvěřitelně podmanivým příběhem vám Arizona Rose and the Pirates’ Riddles nedovolí, odtrhnout se od vašich monitorů, dokud ji nedohrajete do konce či nespadnete únavou z křesla.

Hádanky a mini hry jsou v tomto titulu mírně upřednostňovány před hidden object scénami, předtím nežli se rozhodnete stáhnout si tuto hru, byste se tedy měli zamyslet nad tím, zda máte opravdu rádi několikahodinové řešení nejrůznějších logických problémů. Ve hře se setkáte především s numerickými hádankami, jež jsou jakousi kombinací Sudoku a Mine Sweeperu. Jsou tu samzřejmě i jině typy hlavolamů, jako jsou hádanky s geometrickými tvary, těch je ale daleko méně.

Co se týče hidden object scén, ty jsou povětšinou velmi snadné. Skryté předměty vám leží často přímo před očima a vystupují zřetelně z okolního prostředí, takže ani nebudete muset kontroloval jejich seznam, abyste se na ně zaměřili. Namísto názvů objektů, které máte hledat, najdete v jejich seznamu obrázky, což vám váš úkol ještě usnadní. V jednoduchém módu nedostanente žádný trest za náhodná kliknutí a nápovědní tlačítko se obnovuje takřka okamžitě. V těžkém režimu je situace samozřejmě o něco složitější, nejedná se ale o nic extrémního.

Grafika je hodně zastaralá. Většina lokací je vágní a nečistá, obzvláště pokud se nacházíte v režimu s vysokým rozlišením. Úvodní scéna na vás docela zapůsobí, bohužel je ale také hodně pixelovitá. Pokud by tato hra vyšla v roce 2008, byla by skutečným mistrovským dílem, pokud ale ke štěstí nepotřebujete excepentní grafické zpracování a máte rádi záludné numerické rébusy, má vám i dnes Arizona Rose and the Pirates’ Riddles co nabídnout. Příjemnou zábavu!