MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Barn Yarn
3.7466666666667
75

Barn Yarn

Vraťte starou farmářskou usedlost do původního stavu v nové hře od vývojářů týmu Playrix! Vítejte v Barn Yarn, nové adventuře, ve které se potkáte s barvitými postavami a zajímavými úkoly. Jedná se o perfektní mix žánrů hidden object a time management. Vašim úkolem bude najít nejrůznější předměty, prodat je svým zákazníkům a vydělat spoustu peněz, které poté utratíte za vylepšení svého statku!

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BARN YARN HRY:

BARN YARN RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Od té doby, co se začal herní průmysl rozvíjet, spousta z nás zapomněla, co vlastně znamená život na vesnici či farmě. Je to hodně smutný fakt, neboť se jedná o nesmírně poklidný a zároveň zajímavý život, i když je stejně tak dost tvrdý. Dnes k nám ale přichází nová hra, která nám o hospodaření znovu všechno připomene: její jméno je Barn Yarn a je produktem vývojového týmu Playrix. Naše neuvěřitelné dobrodružství se tedy bude odehrávat na farmě, a pokud se k nám chcete také připojit, dočtěte si následující review a ihned poté se vrhněte na tuto povedenou hru!.. Read more

Barn Yarn je opravdu velice zajímavou záležitostí, která v sobě kombinuje elementy simulace s nesmírně populárním žánrem hidden object, a musíte sami uznat, že se jedná o hodně zajímavý mix. Hratelnost titulu skvěle kopíruje příběhovou linku, která se neodvíjí jako u všech ostatních běžných hidden object titulů. Příběh pojednává o dědovi Joeovi a jeho vnukovi Tomovi, kteří si právě na svou malou farmu zakoupili stodolu, a protože je jejich byznys opravdu baví, budou toho chtít dosáhnout asi ještě mnohem víc. Ve skutečnosti jsou totiž posedlí myšlenkou, že by si jednoho dne mohli koupit svůj vlastní traktor. Byl by to pro ně opravdu monumentální okamžik, o kterém se dosud odvážili jen snít. K tomu, aby si ale mohli pořídit všechny potřebné věci pro svou činnost tak, aby na sebe mohli být opravdu pyšní, musí nejprve samozřejmě vydělat nějaké peníze. Aby je získali, rozhodli se prodat nějaké staré harampádí, které se za dlouhá léta nashromáždilo v jejich impozantně velkém domě. A to je místo, kde započíná vaše dobrodružství! Vaším úkolem tedy bude pomoci tomuto páru uspokojit všechny zákazníky, pomoci jim s pracemi na statku a samozřejmě také s prodejem jejich produktů! Budete vykonávat spoustu zajímavých činností, takže vám doporučujeme, abyste si pořídili rovnou plnou verzi hry, než abyste se zdržovali stáhnutím volně dostupného dema. Pokud tak neučiníte, skvělá hratelnost vás k tomu stejně donutí!

Dalším velice zajímavým prvkem hry Barn Yarn je její hratelnost. Jedná se o povedený mix několika různých herních stylů. Tak například u hidden object scén, které budete hrát v nejrůznějších lokacích, budete muset najít všechny předměty, které po vás vaši zákazníci chtějí a měli byste to udělat během určitého časového limitu. Jinak totiž vaši klienti ztratí trpělivost a čím déle budou čekat, tím méně penez vám budou ochotni zaplatit. Pokud najdete v hidden object scénách speciální zlaté mince, obdržíte v hotovosti bonus. Během hraní máte k dispozici samozřejmě také nejrůznější prostředky nápovědy, jako jsou například motýli, kteří vám ukazují správnou cestu, nebo svítící žárovky, které osvětlují jednotlivé objekty. Ve hře se setkáte se spoustou zajímavých módů, jako je například „rychlý režim“, „posbírej, co dokážeš“ nebo „najdi 20 stejných objektů“… Jedná se o velmi zajímavou a vyzývavou záležitost! Jakmile dokončíte daný level, můžete si nakoupit nejrůznější vylepšení, které si navíc můžete dle libosti upravit!

Poslední věcí, která ještě umocňuje náš dojem z Barn Yarnu, je grafické a hudební zpracování tohoto titulu. Grafika je vynikající, v cartoonovém stylu, a je hodně barvitá a originální. Setkáte se tu se spoustou cutscén, které vypadají opravdu skvěle a prostřednictvím nich se odvíjí herní příběh. Hudba je rozpustilá a zábavná a skvěle vystihuje atmosféru.

Barn Yarn je hidden object hrou s neuvěřitelnou hratelností, kterou perfektně doplňuje poutavý příběh a vynikající grafika s originálním hudebním doprovodem. Užijte si ji!