MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Atlantic Journey: Ztracený bratr
3.25
64

Atlantic Journey: Ztracený bratr

Připojte se k Mii a jejímu strýci a najděte společně jejího ztraceného bratra Jacka! Užijte si toto neuvěřitelné a nebezpečné dobrodružství ve hře Atlantic Journey: Ztracený bratr! Prozkoumejte nádherné lokace, procestujte jednotlivé kontinenty a řešte náročné hádanky! Překonejte všechny nástrahy, přiveďte Jacka zpátky domů a, kdo ví, možná dokonce objevíte tajemství, které může zachránit celé lidstvo! Pospěšte si a stáhněte si zcela zdarma úžasnou hru Atlantic Journey: Ztracený bratr a zachraňte celou situaci! Přejeme vám hodně štěstí!

ATLANTIC JOURNEY: ZTRACENÝ BRATR OBRÁZKY

ATLANTIC JOURNEY: ZTRACENÝ BRATR RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud si vyberete hru Atlantic Journey: The Lost Brother od vývojového týmu VOSTORG, aby jste si zpříjemnili propršené dny, budete patrně hodně zklamáni. Příběhová linka, umělecké zpracování i hratelnost tohoto dílka už tu totiž byli tolikrát, že byste neměli očekávat nic jedinečného nebo snad dokonce originálního... Read more

První co musíme ale uznat je, že vesele pojaté grafické zpracování hry je příjemnou změnou po všech těch temných titulech, kterými se to na tomto poli zábavy jen hemží. Okamžitě jak začnete ale hru hrát, je vám jasné, že příběh Atlantic Journey: The Lost Brother je už hodně obehraný. Vývojáři nám nabízejí omšelou možnost „úžasného“ prozkoumávání různých kontinentů. Stejně tak se tu setkáváme s tak zvanými „úchvatnými“ scenériemi nbo „chytrými“ hádankami.

Tyto hádanky a mini hry jste ale v minulosti řešili už tolikrát, že budete mít sotva s jejich rozlousknutím nějaký problém a pravděpodobně nebudete ani potřebovat nabízené rady a tipy. Díky jasné grafice jsou všechny hidden object scény docela dobře vyvedené, některé části předmětů jsou ale příliš malé a špatně se tak hledají. Naštěstí tu ale nejsou žádné postihy za náhodné prokliknutí! Přesto, malé předměty nemohou ještě znamenat zvýšení náročnosti hry. Je to jen falešný trik, jak udělat hru o něco málo obtížnější.

Co se týče uměleckého zpracování, tak to je v Atlantic Journey: The Lost Brother celkem svěží a působí sportovním dojmem. Zcela tu ale chybí dabing a hudba je nudná, stejně jako hratelnost celkově.

Jelikož se jedná o kopii spousty jiných her, můžete klidně tento titul ignorovat, protože určitě existuje daleko více zajímavých činností!