MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic
3.0714285714286
28

Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic

Staňte se v nové neuvěřitelně napínavé hidden object hře Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic skutečným čarodějem. Jste bývalým studentem wizburské Školy magie, jednoho dne se rozhodnete navštívit své bývalé profesory, brzy však zjistíte, že se tu udála spousta podivných věcí. Peníze, které Kouzelnický koncil investoval do školy, byly ukradeny a jeden z vašich moudrých učitelů se uzamknul v místnosti. Pokuste se naučit všechna kouzla, osvoboďte svého učitele a získejte prostředky pro wizburskou školu. Během hraní této úžasné hry budete mít dojem, jakobyste byli hrdiny nějakého animovaného filmu, neboť hra je skvěle vykreslená, má fantastický design a zaujme vás i svou příjemnou melodií.

CHRONICLES OF ALBIAN 2: THE WIZBURY SCHOOL OF MAGIC OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ CHRONICLES OF ALBIAN 2: THE WIZBURY SCHOOL OF MAGIC HRY:

CHRONICLES OF ALBIAN 2: THE WIZBURY SCHOOL OF MAGIC RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Představte si, že byste se mohli stát slavným čarodějem a mohli jste tak využít veškeré výhody plynoucí z kouzelné magie! To je samozřejmě od natočení filmové série o Harry Potterovi sen spousty lidí po celém světě, bohužel pro všechny fandy kouzel a magie však nebyla na trhu žádná hra, ve které by si kouzlení mohli cvičit. Až to teď! Jsme rádi, že vám můžeme představit zcela nový kousek od vývojového týmu Jointdots, který pro všechny hráče připravil nový titul s názvem Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic! Tato inovativní hra dává hráčům jedinečnou příležitost stát se zdatným čarodějem, zároveň si ale otestovat i své detektivní schopnosti při záchraně světa magie!.. Read more

Pokud jste si mysleli, že kouzla dokáží všechno vyřešit, pak jste se hodně mýlili! Příběhová linka Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic je založená právě na této myšlence, a pokud chcete zjistit více, dočtěte si naši recenzi! Příběh hry se odvíjí asi takto: ze Školy magie ve Wizbury zmizí, společně s penězi a vzácnými poklady, jeden z učitelů a škola je teď kvůli vzniklým dluhům ve velkých potížích a hrozí jí zavření. Vy jako bývalý student teď musíte zapojit své vyšetřovací schopnosti a musíte se pokusit tohoto učitele najít, zachránit své škole reputaci a dát budoucím generacím rovněž možnost naučit se kouzelnickému řemeslu. Pro splnění tohoto náročného úkolu budete pochopitelně muset rovněž zaměstnat své čarodějnické schopnosti a naučit se i nějaká nová kouzla!

                                                                                                                                                                                                    Kromě výborného a napínavého příběhu, můžeme Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic definovat jako mix žánrů hidden object a mystery games, který nabídne hráčům i velice solidní hratelnost. Největší důraz klade titul na hidden object scény – vaším úkolem bude najít nejrůznější předměty ze seznamu, a tak se dostat k potřebným vodítkům a zlatu. Za získané zlato si můžete koupit upgrady, kterém se vám během hraní budou nesmírně hodit. Kromě hledání ukrytých objektů budete muset rovněž použít nejrůznější kouzla a aktivovat rozmanité mechanismy, které vám otevřou dveře nebo cestu k pokladům. Setkáte se tu i se scénami s interaktivní kamerou, která vám přiblíží jednotlivé lokace a umožní vám na ně detailnější pohled. Hidden object scény nejsou těžké, hra ale není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát, neboť obsahuje několik logických problémů typu jigsaw nebo sudoku. Pokud se vám bude dařit a nebudete přespříliš používat nápovědu či ukryté drahokamy a víly, které vám mají pomáhat v pátrání po objektech, můžete si připsat velké množství ocenění. Pokud se dostanete někdy do problémů a nebudete přecejen vědět jak dál, můžete použít svou křiťálovou kouli, která vám dá cenné rady, nebo můžete hádanky po zaplacení určitého obnosu zlata úplně přeskočit. Použít můžete rovněž mapu či knihu kouzel. V nastavení si můžete zvolit svůj vlastní kurzor a upravit si zde můžete také spoustu dalších věcí.

Hudba a grafika je v Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic na vysoké úrovni. Grafické zpracování je velice pěkné, někdy ale působí přece jen trochu rozmazaně. Hudba je živá a perfektně vystihuje atmosféru hry.

Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic je jedna z nejlepších hidden object her týkající se magie. Její chytlavý příběh vás neskutečně zaujme a vynikajicí hratelnost vám zaručí díky svým logickým hádankám spoustu hodin zábavy. Vychutnat si můžete rovněž perfektní grafiku a skvělou hudbu. Pokud vás tedy tato hra zaujala nebo teprve zaujme, určitě byste si měli pořídit její plnou verzi!