MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Aveyond: The Darkthrop Prophecy
3.625
16

Aveyond: The Darkthrop Prophecy

Mel má nadpřirozené schopnosti, ale nelíbí se jí to a nehodlá je používat. Navíc "malá tma" následuje Mel kamkoliv jde a nazývá ji svou královnou. Při pokusu se jim utéct, najde Mel sebe samu ve staré vesničce jménem Harakauna. Její nejlepší kamarád, vyhoštěný korunní princ Edward, přesvědčuje Mel aby se naučila ovládat své magické schopnosti za účelem použít je pro dobro. Toto je začátek Aveyond: the Darkthrop Prophecy, hry z kategorie strategických. Jestli chcete vědět, co se stane dál, můžete si stáhnout Aveyond: The Darkthorp Prophecy zdarma. A udělejte to právě teď!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Aveyond: The Darkthrop Prophecy. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

AVEYOND: THE DARKTHROP PROPHECY OBRÁZKY

AVEYOND: THE DARKTHROP PROPHECY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Aveyond: The Darkthrop Prophecy je přední installment v Aveyondu, série of Amaranth Games. Ačkoliv je to moderní hra, vypadá jako z 80-tých let. To vás však nebude příliš obtěžovat... Read more

Zkušený RPG hráč si všimne, že některá místa a charaktery jsou kopírované z předchozích titulů. Avšak Aveyond: The Darkthrop Prophecy je jiná v mnoha různých směrech. Je zde mnoho příjemných překvapení a mnoho zábavy. Čtvrtý Aveyond je delší než jeho ostatní “příbuzní” a není tolik lineární, protože je tam hodně návratů v čase. Takže jestli jste zvyklý dokončit jednu scénu, a poté se posunout na další a nikdy se neohlédnout zpět, tato hra není pro vás. Tato hra implikuje mnoho ústupků a zpovídání lidí. Takže se nové věci mohou stát v lokacích, které jste už “dokončil”.

Aveyond: The Darkthrop Prophecy se stává lepší a náročnější, jakmile se dostáváte dále a dále. Scéna za scénou, hra se stává dynmičtější a zajímavější, setkáváte se s novými postavami. Grafika a hudba se perfektně hodí k prostředí hry. Dokonce dobrá produkce má význam na celkovou atmosféru hry a dodává skvostnou fantasy adventuru.

Dnešní bratři Super Maria vypadají trochu divně na trhu, ale tato hra vás opravdu dostane. Díky ochotným rukám vývojářů, většina RPG hráčů si zamiluje tuto zkušenost, ale někteří smyslní die-hard fanoušci pravděpodobně uroní slzu se vzpomínkou na staré dobré časy a na staré RPG hry.

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 100 MB