MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Rising World
5
1

Rising World

Rising World je hra o přežití v otevřeném světě, která se zaměřuje na řemeslné zpracování. Tato hra obsahuje plně zničitelné prostředí, což znamená, že můžete zbořit jakýkoli strom nebo krumpáč skrz skalní struktury. Existuje široká škála biomů a více než 200 předmětů, které lze použít jako nábytek nebo pomocné zařízení jakéhokoli druhu. Vyvinutý systém jeskyní ukrýval spoustu pokladů a nebezpečných setkání s místními nadpřirozenými aktivitami. Kompas a různé zbraně jsou tu, abyste se mohli pohybovat v tomto náhodně generovaném pískovišti a lovit jídlo a sběratelské předměty. Rising World lze hrát buď v režimu pro jednoho hráče, nebo s jinými hráči. Zjevnou výhodou režimu pro více hráčů je spolupráce. Je mnohem snazší stavět, stavět, bránit a lovit společně než samostatně. Komunita moddingů přišla s mnoha mody, které dobrý zážitek ze hry vylepšují.

Tags: Open World Survival Craft, Mining, Sandbox, Voxel, Building, Procedural Generation, Relaxing, Adventure, Exploration, Atmospheric, Hunting, Crafting, Singleplayer, Base Building, Multiplayer, Co-op, PvE, Medieval, Modern, Early Access

VIDEO

RISING WORLD OBRÁZKY

Systémové Požadavky

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64 bit) SP1 or higher

Processor: 2+ Cores, e.g. Intel Core i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 2 GB VRAM, e.g. NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, AMD Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

Additional Notes: Java 8 compatible operating system. Recent graphics drivers have to be installed to ensure full OpenGL support, this may only apply in some cases.