MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Awakening: The Skyward Castle Collector's Edition
4.0526315789474
19

Awakening: The Skyward Castle Collector's Edition

V probuzení: K obloze hrad Collector's Edition přidáš mladých princezna Sophie, jde na cestě plné nebezpečí a nezapomenutelné dobrodružství se pokusit se kletba, které zamořují její lid. Awaking po kouzelné spánku, ona zjistí, že její království v sevření zlých sil. A teď zbaven magie, musí najít způsob, jak zničit kletba a zachránit její vlasti. Nové umístění, nové zatáček a bonusová Kapitola čekají na vás v objektu skryté nové dobrodružství probuzení: The k obloze hrad Collector's Edition!

AWAKENING: THE SKYWARD CASTLE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

AWAKENING: THE SKYWARD CASTLE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Awakening: The Skyward Castle od Big Fish Games je hidden object adventura pojednávající o mladé princezně Sofii, jež se neustále potuluje v pohádkovém světě plném záhad a nebezpečných dobrodružství. Příběh začíná probuzením princezny Sofie z dlouhého kouzelného spánku. Po procitnutí náhle zjišťuje, že je její země v zajetí zlých sil. Sofie je nyní zcela zbavená magických schopností, a tak k tomu aby se dokázala popasovat s veškerými nástrahami bude muset využít jen své znalosti a pomoc svých přátel. Mazaný roztomilý drak, úslužná sova jménem Red a samozřejmě také interaktivní mapa pomohou princezně prolomitou zlou kletbu, jež byla na její lid uvalena, a zničit zloducha, který pohltil celou její kouzelnou říši... Read more

Awakening: The Skyward Castle končí přesně tam, kde předchozí díl této série skončil. Příběhová linka je nesmírně poutavá a dostatečně srozumitelná. Pokud jste tedy nikdy nehráli předcházející části, můžete si Awakening: The Skyward Castle přesto bez jakýchkoliv potíží vyzkoušet. Každá kapitola celého příběhu se odehrává v nové lokaci a obsahuje zcela nové zápletky a zvraty a také zajímavý soubor hádanek a rébusů.

I když se vám mohou některé mini hry zdát velmi snadné, jsou na druhou stranu vyváženy daleko obtížnějšími a zajímavějšími interaktivními hidden object scénami.

Co se týče zvukového a vizuálního zpracování, tak grafika je opravdu nádherná, hudba velmi jemná a uklidňující a dabing kvalitní. Herní možnosti zahrnují i mód pro tři hráče a při hraní se setkáte s klasickým deníkem a seznamem úkolů, jež máte splnit.

Samotná hratelnost je neuvěřitelně příjemná, přechody z jednotlivých scén jsou naprosto logické a v průběhu hraní vám bude k dispozici jakákoliv pomoc, kterou byste mohli potřebovat. V případě problémů není totiž nic snazšího, než využít pomoci instrukcí či nápovědního tlačítka.

Awakening: The Skyward Castle nabízí hráčům hodiny nekonečné zábavy. Hra vám nabídne po celou dobu neuvěřitelné napětí a zajímavost. Titul Awakening: The Skyward Castle zkrátka můžeme doporučit všem milovníkům hidden object scén a složitých hádanek.