MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Where Angels Cry
3.1818181818182
22

Where Angels Cry

Nová fantastická hidden object adventura s názvem Where Angels Cry od vývojového týmu Cateria Games již přichází na PC a Mac! Bohužel nemáme příliš mnoho informací, o čem bude pojednávat, je ale jisté, že v ní budeš prozkoumávat další záhadné místo a odhalovat děsivou pravdu. Where Angels Cry je i přes určité tajemno velmi očekávanou hrou, tak sleduj další vývoj a nepropásni šanci si tento titul vyzkoušet a užít!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Where Angels Cry. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ WHERE ANGELS CRY HRY:

WHERE ANGELS CRY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud jste někdy toužili po tom procházet se kolem odlehlého strašidelného kláštera a vyšetřovat tu děsivé záhady, nyní k tomu máte jedinečnou příležitost! Hidden object hra, která k nám přichází od relativně neznámého týmu vývojářů Cateia Games, Where Angels Cry přesto odpovídá jejich snaze vytvořit velice podařenou hru. Pokud tedy máte chuť vydat se na velké dobrodružství, a pokud rádi řešíte logické úkoly či hledáté ukryté předměty na nejrozmanitějších místech, potom může být tato hra přesně tou, jakou hledáte! Pokračujte ve čtení naší recenze a zjistíte sami, zda tento titul stojí za stažení či nikoliv!.. Read more

Co každý posuzuje jako první, když se rozhoduje, zda si stáhne volně dostupnou trialovou verzi či si pořídí kompletní titul, je příběh hry. Ten se v singleplayerové hidden object hádankové adventuře odvíjí takto: kdesi vysoko v Alpách se odehrály v jednom starém zapadlém klášteře podivné události. Zdejší mniši a pastoři se bez jakýchkoliv stop, které by za sebou zanechali, ztrácejí, po chodbách kláštera se často pohybují podivné osoby a proslýchá se dokonce, že stará socha ve vesnickém centru začala ronit krvavé slzy! Vatikánský kardinál vás nyní pověřil, abyste se vydal do tohoto kláštera a odhalil tu tajemství skrývající se za těmito bizardními okolnostmi. Vaším úkolem je odekrýt děsivé tajemství tohoto místa a vrátit mu jeho dávný klid. Musíte uznat, že příběh je velice zajímavý! Bohužel ostatní prvky tohoto titulu nedokázali využít potenciál příběhu.

Pokud si hru stáhnete a začnete jí hrát, asi nebudete příliš spokojeni s její hratelností. I když je tato hra řazena do kategorie hidden object, inklinuje spíše k logické adventuře. Nenarazíte tu na klasické hidden object scény, můžete tu ale hrát spoustu mini her, které vás však nijak nerozhodí a si při jejich řešení nebudete dlouho lámat hlavu. Hra jako taková není úplně snadná, v některých momentech je ale natolik nudná, že některé části raději vynecháte. Where Angels Cry je navíc velice krátkou hrou a většinu hráčů asi neuspokojí. Snad až na ty méně zkušené. Titul nabízí tři módy obtížnosti, hráč má k dispozici nápovědu, mapu i deník, žádný z těchto aspektů ale bohužel nedělá ze hry hratelnější záležitost.

Další prvek, který vás s největší pravděpodboností hodně zklame, je grafika hry. Pokud se podíváte na jiné titulu žánru hidden object hádankových adventur, najdete tu kousky s průměrnou i nadprůměrnou grafikou, zpracování této hry je ale natolik zastaralé, že ho můžeme označit doslova za ohyzdné. Shledáte se tu s až příliš mnoha 3D předměty, které vypadají hodně podobně a připadá vám, že nejsou k ničemu. Po prvních pěti či deseti minutách hraní zjistíte, že animace tu v podstatě neexistují. Intro je skvělé, to musíme uznat, jiné cutscény jsou ale příliš dlouhé a nezajímavé. Modely hlavních hrdinů jsou oSvětlým momentem hry je na druhou stranu, kromě celkem zajímavého příběhu, hudba. Ta společně se zvukovými efekty je ve Where Angels Cry originální, a pokud bychom je měli s něčím připodobnit, tak jsou podobné těm ze světoznámé filmové série o Harry Potterovi. V pořádku je i dabing, špatný je ale scénář, neboť jednotlivé dialogy zní nesmírně nepřirozeně a obsahují příliš mnoho podivných slov. Tím chtěli vývojáří patrně navodit ještě více atmosféru středověku, ve skutečnosti vám ale zní jednotlivá znova ujetě a legračně.

Někdy se prostě stává, že hra s velkým potenciálem nedosáhne na mety, na které by ve skutečnosti měla, a to je právě případ titulu Where Angels Cry. I když je tu pár dobrých prvků, jako je originální příběh a hudba, velké nedostatky v grafice a hratelnosti však řadí tuhle hru jen mezi průměrné hidden object hádankové adventury, které vám toho nemají moc co nabídnout a nemohou se rovnat s jinými peckami na trhu. Každopádně si můžete tuto hru v trialové verzi zdarma stáhnout a vyzkoušet, a pokud se vám bude líbit, můžete si poté pořídit plnou verzi a užít si jí v plné výbavě. Buďte si ale jisti, že tento titul rozhodně nepatří k těm nejlepším, který vám může tento herní žánr nabídnout!

třesné. Jsou neuvěřitelně statické a žádná akce je nijak nedokáže ovlivnit. A to je velký problém této hry.