MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Azada: In Libro Collector's Edition
3.1341463414634
82

Azada: In Libro Collector's Edition

Azada: In Libro je dalším pokračováním jedné z nejlepších sérií her věnovaných žánru hidden object či adventur. Podlý notářský úředník ti právě oznámil překvapivou zprávu, že si zdědil nemalý majetek. Ty se tak z ničeho nic ocitáš v samotném srdci Evropy, v Praze. Kdo mohl ale tušit, že se jedná jen o past! Tvé dobrodružství se začíná ve strašidelném domě, ve kterém se potkáš s různými duchy a užiješ si kouzelné melodie harpií... Co jiného by si ještě potřeboval, aby sis oblíbil tuto hidden object hru? Se svým oku lahodícím uměleckým zpracováním a tajemnou atmosférou tě tato hra pobaví po celé hodiny. Nepromarni šanci stáhnout si Azada: In Libro zcela zdarma.

AZADA: IN LIBRO COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ AZADA: IN LIBRO COLLECTOR'S EDITION HRY:

AZADA: IN LIBRO COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jak často si zahraješ nějakou hru, která se může pochlubit vybalancovanou grafikou a hratelností? Není určitě velkým tajemstvím, když řekneme, že tyto hry jsou spíše raritní, ne-li přímo jedinečné. Pokud se ale pustí do díla tolik plodní vývojáři, jako jsou ti z ERS Games Studio, mohou se hráči připravit na další skvělé dílo. .. Read more

Azada: In Libro je třetím pokračováním herní série, které tě ještě jednou zavede do báječné země Azada, ve které musíš vzdorovat zlu. Narozdíl od předchozích dílů hra tentokrát vypadá jako typická point-and-click adventura s navigačními šipkami, notesem na zachycování stop, inventářem, hádankami a několika hidden object scénami. Díky třem herním módům (Základní, Pokročilý a Těžký) tento titul uvítají všichni hráči, ti zkušení i začátečníci.

Vývojáři udělali opravdu vše pro to, aby nám předložili plnohodnotný příběh, ve kterém procestujeme všechny kouzelné části světa Azada, nicméně nejvýznamnější částí hry je řešení hádanek a rébusů. Všechny hlavolamy a mini hry tu naštěstí vypadají skvěle a vyžadují po hráči chytré a kreativní řešení. Všechny aspekty této hry jsou zabaleny do úžasného grafického kabátu, který se neustále mění podle toho, jak se hráč dostává dále a dále v tomto neuvěřitelném světě Azada. Při potulování se hrou nás doprovází nadprůměrný hudební doprovod. Ve hře Azada: In Libro najdeme spoustu náročných adventurních úkolů, takže dohrání tohoto titulu zabere dost herního času. Výborná příběhová linka a skvělé umělecké zpracování tě uvede do tranzu, během kterého úplně zapomeneš na čas a budeš chtít prostě jen prozkoumávat více a více lokací. Pokud jsou pro tebe nejlákavější hidden object úkoly, můžeš být trochu zklamaný, neboť tyto se ve hře v příliš velkém měřítku nevyskytují, pro všechny milovníky žánru adventur bude ale tento titul naprosto úžasný. Užijte si tedy skvělou zábavu!