MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Aztec Tribe: New Land
3.7916666666667
48

Aztec Tribe: New Land

Žánr: Řízení času

Dřívější prosperující kmen Aztéků potkalo obrovské neštěstí! Neopouštějte tyto lidi v nesnázích a pomožte jim začít nový život! Hrajte Aztec Tribe: New Land, hru z kategorie Time Managment, a objevte nový svět neuvěřitelných událostí! Otočte list a vytvořte další stránku života vašeho kmene! Začnete na malé cestě a rozšiřte své teritorium v jeden z největších kmenů! Aztec Tribe: New Land odhalí vaše vůdcovské kvality!

AZTEC TRIBE: NEW LAND OBRÁZKY

AZTEC TRIBE: NEW LAND RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Azrec Tribe: New Land je novou hrou od Merry Pen Games, která se zrodila ze dvou žánrů: time managment a building hra. Mezi stavbou a modernizací budov budete osazovat i okolí. Je to pěkná hra, která potěší každého fanouška tohoto žánru... Read more

Tato hra vás nutí konstruovat a konstruovat. Točí se to hlavně kolem budov. Kvůli nepružným herním cílům vás to nenechá postavit příliš mnoho v každém levelu. Ve výsledku není Azrec Tribe: New Land skužitou hrou, ve kterém si můžete vyzkoušet time managment a stavební dobednosti. Trvá to hodinu, než se hra obrátí v vyzývavou hru, ale to se stane až na konci hraní. Nemusíte zapojovat žádné skvělé stavitelské schopmosti.

Zahrnuje to pouze tři desítky úrovní, ale stále se Azrec Tribe: New Land může chlubit délkou hratelnosti. Je velmi nepříjemné, že nové budovy jsou uváděny pomalu a většinou až ve druhé části titulu. Ačkoli je hra bez časovače, může to být frustrující, jelikož později potřebují budovy vylepšování. Můžete vylepšovat budovy klikáním na speciální tlačítko v speciálním menu.

Graficky není tento titul nic velkolepého a právě obvyklé budovací scény mají rozostřené pozadí. Nicméně pokud jste začali hrát právě tento žánr, rozhodně se vám tato hra může hodit.