MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Cooking Academy 2: World Cuisine
4.019696969697
660

Cooking Academy 2: World Cuisine

Vítejte ve světě Kuchařské Workshop! Vaření akademie 2 bude vás v kuchyních restaurací ze všech koutů světa. Z čínského BBQ vepřová buchty, na mexické Tamales na japonské suši, aby si cestu přes 60 různých receptů z osmi různých zemí! Naučte zajímavé drobnosti o potravinách a zároveň zvládnutí všech nových dovedností a mini-her, včetně zpracovatele potravin, mixéry, nájezdný lednici a mnohem více!

COOKING ACADEMY 2: WORLD CUISINE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ COOKING ACADEMY 2: WORLD CUISINE HRY:

COOKING ACADEMY 2: WORLD CUISINE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Cooking Academy 2: hra World Cuisine, kterou připravila společnost Fugazo Inc., je další z řady her Cooking Academy. Stejně jako v originální hře nabízí vám i World Cuisine možnost seznámit se s recepty světové kuchyně. Během hry se zúčastníte všech fází přípravy jídel jako jsou krájení, smažení, mixování, pečení a míchání ingrediencí a ještě mnohého dalšího. Vzrušující úkoly, 60 originálních receptů z 8 různých zemí a velké množství zábavy spojené s vařením! Můžete postupně dosáhnout 4 nových kvalifikačních úrovní a získat 11 trofejí za perfektní hru, za dobré skóre a za to, že složíte v jednotlivých restauracích požadované zkoušky! .. Read more

Jasná, do detailu vypracovaná grafika, rychlost hry, výborné a jednoduché ovládání pomocí myši a obrovské množství barevných detailů! Upřímně řečeno, jednotlivé části Cooking Academy jsou velmi podobné, ale to je nedostatek všech počítačových her na kulinářské téma. Přesto je World Cuisine skvělá hra plná zábavy pro všechny gurmány a pro ty, kteří chtějí připravovat delikatesy a naučit se vařit podle mezinárodních receptů. Pochutnejte si na jídlech jako jsou indická samosa (plněné taštičky) a italská pizza calzone díky hře Cooking Academy 2!