MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Bedtime Stories: The Lost Dreams
2.6770833333333
96

Bedtime Stories: The Lost Dreams

Vývojový tým Absolutists nám představuje novou hidden object hru, která tu již dlouho nebyla! Bedtime Stories: The Lost Dreams tě zavede do čtyřčlenné rodiny a nabídne ti neuvěřitelnou cestu do její minulostí! V té její členové napáchali spoustu chyb a je teď na jen tobě je napravit! Více než dvacet úžasných scén k prozkoumání, tuny hádanek a úkolů, stejně jako dvacet rozmanitých a náročných mini her, dělá z Bedtime Stories: The Lost Dreams velmi očekávanou hru!

BEDTIME STORIES: THE LOST DREAMS OBRÁZKY

BEDTIME STORIES: THE LOST DREAMS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Nová hidden object hra Bedtime Stories: The Lost Dreams od vývojového týmu Absolutist nám nabízí velmi příjemný příběh! Podíváme se tu totiž do myslí čtyř různých členů jedné rodiny a naším úkolem je napravit to, co se stalo v minulosti a učinit tak jejich majitele šťastnými... Read more

Naši pozornost ale nevzbudil jen tento nápad, ocenili bychom také, kdyby nás vývojáři, kteří nevypouští své herní produkty nijak zvlášť často, obdařili dílkem, které opravdu stojí za to. Bohužel se tak ale nestalo. I přes slibnou příběhovou linku Bedtime Stories: The Lost Dreams upadá se svým stylem prezentace a ke všemu celý systém, ve kterém neustále pobíháte jen vpřed a zpět se stane brzy hodně nudným a nezajímavým.

Se svými dvěmi nebo třemi vydařenými hádankami nemůže Bedtime Stories: The Lost Dreams také příliš počítat s velkým úspěchem. Příliš štědrý systém nápovědy neumožní zkušenějším hráčům vyzkoušet své opravdové schopnosti, a to jak v normálním, tak i těžkém módu obtížnosti. Dialogy ve hře mnohorát výrazně přispívají k řešení jednotlivých úkolů, takže je velmi snadné projít všemi dvaceti scénami během dvou až tří hodin.

Grafické zpracování hry je poměrně dobré a sofistikované, celý kreslený styl v hlavních scénách ale vyznívá ve finále poněkud nepřesvědčivě a podivně. Díky dobrému uměleckému zpracování ja ale na druhou stranu poměrně příjemné procházet všemi hidden object scénami. Hudba má charakter rytmické ukolébavky, kterou budete bez problémů brzy ignorovat.

Celkově hra vypadá, jako když si vyberete z mísy to nejčervenější jablko a posléze zjistíte, že jste si vytáhli to nejkyselejší. Vzhledem k naší ostré kritice můžeme s klidem říci, že život je příliš krátký a příliš krásný a najdeme v něm spoustu jiných fascinujících herních titulů, než abychom ztráceli čas hraním Bedtime Stories: The Lost Dreams. Vybírejte tedy raději někde jinde!