MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra The Stroke of Midnight
4.3103448275862
29

The Stroke of Midnight

Když si vybavíme známé pohádky, tak víme, že odbíjení půlnoci přináší s sebou tajemství a záhady. Nyní se k vám dostává nová hra s ukrytými předměty, která se jmenuje The Stroke of Midnight! Hra je především pozoruhodná neuvěřitelnou grafikou! Budete unešeni krásou zámeckých místností! Tento román v elektronické podobě je kombinací krásných míst, složitého příběhu, ve kterém uplatníte všechny schopnosti her tohoto žánru. Už jste zvědaví? Musíte si ale ještě chvili na hru The Stroke of Midnight počkat!

THE STROKE OF MIDNIGHT OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ THE STROKE OF MIDNIGHT HRY:

THE STROKE OF MIDNIGHT RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ještě jedna hra s duchy! Existují nějaké hidden object hry bez duchů, upírů, či dalších okultních bytostí? No, kdyby tam byl jeden nebo dva, budete moci jen stěží skrýt své opovržení. Stereotypy a standarty ovládly naší mysl!.. Read more

Hra The Stroke of Midnight od Namco Networks splňuje všechny tradice žánru hidden object - napínavý děj dvou mrtvých milenců, tmavé místnosti přeplněné duchy, a další. Tento titul se zdá vzrušující už od první scény, neboť byl nakreslen velmi jasně. Nicméně dobrá grafika nezvládne kompenzovat nedostatek výzev. Vzhledem k tomu, že je příběh řízený, není obtížné vyhrát hru, zabere to tak dvě až tři hodiny.

Bohužel herní scény opravdy nejsou jedinečné. To vše je korunováno tím, že se nemůžete pohybovat na jednotlivých scénách jinak než doprava nebo doleva. Upřímně řečeno, doufali jsme ve větší volnost v našem hledání. Takže tento způsob takovýchto nedostatečných možností je od takové slibné hry velmi špatný. The Stroke of Midnight by mohl být mnohem lepší hrou, kdyby vývojáři poskytli hráči modernější způsob hledání. Navigace je správná, ale v některých scénách dává kurzor hodně zabrat.

Pro to, jak hodně úsilí vložili Namco Networks do detailní kresby a zajímavého příběhu, je velká škoda že je hratelnost tak špatná. Jsou tam některé nové myšlenky, ale prezentace je podivná. Nemusíte najít něco v jiných lokacích, abyste mohli dokončit to či ono v jiné místnosti, protože vše co potřebujete je již v této místnosti. Jistě, je to velmi pohodlné, ale neklade to žádný odpor ve hře. Začátečníci, kteří nemají žádné zkušenosti s hidden object hrami je dobré zahrát si právě tuto hru. Ale zkušení hráči si musejí počkat na něco lepšího.