MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Behind the Reflection 2: Witch's Revenge
3.3909090909091
110

Behind the Reflection 2: Witch's Revenge

Na cestě k nám je nová fantastická a jedinečná hidden object adventura! Už teď se nemůžeme dočkat, až si zahrajeme další pokračování známé herní série s názvem Behind the Reflection 2: Witch's Revenge! Testu je zde znovu podrobeno pouto mezi matkou a synem! Vychutnejte si pět vyzývavých kapitol a prozkoumejte více než třicet úžasných lokací, vyřešte všechny hádanky a pomozte zoufalé matce znovu najít svého milovaného syna.

BEHIND THE REFLECTION 2: WITCH'S REVENGE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BEHIND THE REFLECTION 2: WITCH'S REVENGE HRY:

BEHIND THE REFLECTION 2: WITCH'S REVENGE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Při recenzi hry Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge, druhého pokračování velmi dobře známé hidden object série od vývojového týmu Alawar Entertainment, by bohatě stačilo jen zkopírovat a vložit text z review prvního dílu, Behind the Reflection, a tadá! Ve skutečnosti tento titul totiž výrazně svého předchůdce připomíná... Read more

Příběh Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge není ničím, čím bychom byli uchváceni, neboť se jedná o kopii první části. Čarodějnice, kterou jste v prvním díle porazili, se vrátila a uvěznila vašeho syna znovu do zrcadla. Abyste dostali své dítě nazpět, musíte znovu tuto zpropadenou ženu zkolit.

Pokud systém hry a příběhová linka nebyly příliš změněny, grafika se přecejen posunula o něco málo dál. Místo obyčejných 2D objektů nyní můžete obdivovat scény v 3D rozměru. Jednotlivé hidden object scény vypadají docela fajn, nedostatky ale můžeme spatřovat v animacích. Postavy vypadají poněkud staticky, i když jejich zombíkovské vzezření působí docela strašidelně. Právě kvůli zdejším statickým hidden object scénám se může stát hra velmi brzy monotónní. Na druhou stranu, právě tento typ hry má dost svých fanoušků.

Co se týče obtížnosti, tak ta je v Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge celkem slabá a potěší spíše nováčky v tomto herním žánru. Hádanky jsou jednoduché a logicky řešitelné, jednotlivé hidden object předměty jsou přes docela rozmazanou grafiku jasně viditelné.

Únavný příběh, slabá kvalita 3D grafického zpracování a nezajímavé úkoly, to vše v Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge najdete. Po pravdě řečeno to není to, co bychom očekávali od vývojářů týmu Alawar Entertainment. Ti jsou totiž špičkou v oboru a nabídli nám už bezpočet lepších her, než je tato. Pokud jste ale vášnivým obdivovatelem prvního dílu, určitě se vám bude líbit i druhé pokračování. Přejeme vám proto příjemnou zábavu!