MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Svět za zrcadlem
4.3295454545455
88

Svět za zrcadlem

Titul nové hry s ukrytými předměty s názvem Behind the Reflection vás zavede do magické atmosféry. Je to opravdu tak. Ve hře Svět za zrcadlem budete pomáhat ženě při záchraně jejího syna, aby nemusel žít v paralelním světě uvnitř zrcadla. Budete překonávat různé, komplikované překážky, které vám zlá čarodějnice pošle do cesty! Stáhněte si hru Svět za zrcadlem zdarma a projděte se zrcadlem!

SVĚT ZA ZRCADLEM OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ SVĚT ZA ZRCADLEM HRY:

SVĚT ZA ZRCADLEM RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

A máme tu další hidden object hru od Alawar Entertainment jménem Behind the Reflection. Bohužel udělali tvůrci celkem velkou chybu, protože si myslí, že nás zajímá zápletka v rodině, či klasické úkoly... Read more

Hra začíná v letním sluníčku, když si matka a syn vyjdou na procházku. Tento darebák se ztratí v magickém zrcedle a dobrodružství začíná. Zní to povědomě? Ano, zkoušeli jsme dnes mnoho ho-hum. Proč nezkusit ještě jednu? Nepotřebujete příběh, ve kterém vám stále dokola říkají, co máte dělat a kam máte jít. Hra obsahuje primitivní hidden object scény, mnoho věcí a hádanek, které jsou též naprosto primitivní.

Hidden object scény jsou jednoduché, protože věci jsou barevné na nebarevném pozadí. Každopádně jsou tam dvě, nebo tři celkem zajímavé hádanky, ale většina z nich je však známá. Díky výrobcům máte u každé hádanky přeskakovací tlačítko. vypadá to, jako by věděli, že dost lidí nebude chtít ztrácet čas těmito ubohými hádankami.

Graficky je tato hra velmi, velmi ubohá. Instrumentální hudba vhodně zapadá do většiny částí,  ale občas se také může stát, že nebudete moci vystát tento tón. Vlastně v této hře jménem Behind the Reflection není nic vyloženě špatného, ale na druhou stranu tato hra rozhodně není vhodnou pro již zkušené hráče. Možná si tuto hru užijí nováčci v tomto žánru a bude je to bavit.