MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Blue Madonna: A Carol Reed Story
3.8181818181818
22

Blue Madonna: A Carol Reed Story

Tvůrci série Carol Reed připravili svým fanouškům dlouho očekávané pokračování. Hra Blue Madonna: A Carol Reed Mystery představuje nový, detektivní příběh, který má typické prvky kategorie her s ukrytými předměty. Carol tentokrát vyšetřuje záhadný případ smrti umělkyně Christiny. Krátce před smrtí volala Christine Carol a stěžovala si, že ji někdo pronásleduje. A Carol má zjistit, zda se jedná o sebevraždu ze strachu nebo o vraždu. Složitá zápletka s výborně zpracovanými místy a scénami vás vtáhnou do děje. Blue Madonna: A Carol Reed Mystery se objeví brzy a tak buďte trpěliví!

BLUE MADONNA: A CAROL REED STORY OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BLUE MADONNA: A CAROL REED STORY HRY:

BLUE MADONNA: A CAROL REED STORY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Blue Madonna: A Carol Reed Story od MDNA Games je strašidelné dobrodružství, ve kterém řešíte záhadu případu a odkryjete zlého člověka. Tato nová hra zachovává  hlavní znaky této herní série, včetně fotografické grafiky a intuitivní hratelnosti. Bohužel tento titul prohrává na svém ději.  Je to dostatečně náročné, ale pak se vše změní v obyčejné hidden object pátrání... Read more

Jádru hry se moc nezměnilo. Ve hře Blue Madonna: A Carol Reed Story musíte jako obvykle objevit různé lokace, hledat různé nástroje a používat je k zvládnutí hádanek a mini-her. Vzhledem k velkému počtu scén je celkem jednoduché ztratit se. Většina lokací vypadá velmi podobně. Někdy je těžké pochopit kde jste, abyste mohl jít dál. Vývojáři nám neposkytli ani žádnou mapu, takže celou hru hrajete na vlastní pěst.

Příběh hry Blue Madonna: A Carol Reed Story zachovává svý unikátní vizuální styl. Lokality jsou tvořeny živými fotografiemi. Většina scén je úžasná a malebná, zatímco jiné jsou prosté.  Cestování po reálném zaplněném pokoji je nezajímavé. Chtěli nás snad tvůrci ohromit špinavým pokojem? (Kdybyste mohli vidět můj pokoj! Každá hidden object hra bude žárlit!) Obyčejné hádanky nedávají žádnou radost a nudný děj vás netlačí kupředu. Vše je korunovánu tím, že tuto hru budete hrát v naprosté tichosti! Není zde žádný herní hlas! Tento fakt je velmi podivný pro tak prominentní titul.

Zkrátka pokud hledáte změnu a pomalou hru, dejte této hře šanci. Možná je instinktivní způsob hraní vaším šálkem kávy. Možná nejste tak rozmrzelý, jako jsem já.