MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Botanica: Into the Unknown Collector's Edition
2.5625
16

Botanica: Into the Unknown Collector's Edition

Prozkoumejte v nové zábavné a unikátní hidden object hře s názvem Botanica: Into the Unknown báječný a mysteriózní svět planety Botanica! Staňte se doktorkou Ellie Wrigtovou, prohledejte toto exotické místo a vyzrajte na královnu Kassandru! Potkejte se s úžasnými stvořeními, zbavte se nepřátel a udělejte si nové kamarády. Procházení svěžími lesy a podivnými vesnicemi je přece tak vzrušující, tak si stáhněte hru Botanica: Into the Unknown zcela zdarma, odhalte všechna tajemství tohoto světa a vraťte se v pořádku zpět domů. Hodně štěstí!

BOTANICA: INTO THE UNKNOWN COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BOTANICA: INTO THE UNKNOWN COLLECTOR'S EDITION HRY:

BOTANICA: INTO THE UNKNOWN COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Tajemství a záhady na nás nečekají jen v detektivních příbězích či fantasy knížkách, ale také v přírodě. Příroda sama o sobě je dost možná tou největší lidskou záhadou a je také tím hlavním, o čem pojednává zcela nová hidden object hra od vývojového týmu BoomZap. Botanica: Into the Unknown je skvělou hidden object záležitostí, ve které se setkáme s nepřeberným množství tajemství a divů matky přírody a vadáme se na neuvěřitelnou cestu plnou zábavy a dobrodružství! Pokud chcete o tomto titulu zjistit daleko více, neváhejte a pokračujte ve čtení naší recenze!.. Read more

Jedná se o singleplayerovou hidden object hrou pojednávající o přírodních tajích využívaje při tom prvky logických her a adventur. Nesmírně zajímavá hratelnost vás určitě přesvědčí o tom, abyste si stáhli a vyzkoušeli volně dostupnou trialovou verzi hry nebo si pořídili verzi plnou. Nyní se podíváme na jeden z nejdůležitějších prvků každého titulu poněkud podrobněji. Hráč má dispozici na výběr ze tří módů obtížnosti a také další možnosti nastavení jsou celkem bohaté. Upravit si totiž můžete úroveň zvukových efektů, hudby, hlasů, velikost obrazovky, ale také kurzor či oznámení o dosažení nějakého úspěchu! Hra jako taková se sestává z prolínajících se hidden object scén s interaktivními objekty, logických hádanek a mini her, a to vše nenuceným a jednoduchým způsobem, který je zárukou zábavy. Hidden object scény jsou obtížnější než obvykle. Nestačí totiž jen nacházet a klikat na jednotlivé předměty, tentokrát je totiž musíte najít v určitém pořadí nebo je nějakou činností aktivovat či je určitým způsobem zkombinovat. Tak například, abyste získali slunce, musíte si nejprve naostřit pero a poté jej zkombinovat s papírem! Co se týče hádanek a mini hry, tak ty jsou jednoduše úžasné! Budete spojovat prstýnky, dráty, vážit ovoce a setkáte se tu se spoustou dalších, známých nebo zcela nových, hádanek a mini her! Narazíte tu i na další nesmírně zajímavé činnosti, které budete muset vykonávat, jako je například jízda na vážce, sbírání brouků a odemykání dalších ocenění! Nechybí samozřejmě ani nápovědní systém. Budete vybaveni mapou a deníkem, které vám pomohou v případě, že se dostanete do potíží.

Není to ale jenom grafika, která dělá z této hry opravdu povedenou záležitost. Botanica: Into the Unknown se totiž může pochlubit také poutavým a originálním příběhem. Vy zde vystupujete v roli dcery doktora Wrighta, jejíž otec jí vyprávěl příběhy o nevysvětlených přírodních fenoménech a záhadách a vždy jí také radil, aby v každé situaci čekala nečekané. Jednoho dne ale její otec během výzkumu při zemětřesení zmizel. Po několika letech při prozkoumávání jednoho podivného místa náhle v jeskyni narazíte na tajuplný portál! Dokážete uhodnout, kam asi vede? Příběh této hry je zkrátka skvělý a určitě je jedním z důvodů, proč se do ní okamžitě zamilujete!

Výjimečné jsou v Botanica: Into the Unknown také hudba a grafické zpracování a není pochyb o tom, že vás čeká skvělý audiovizuální zážitek! Grafika je úžasná, jednotlivé scény nádherně vyvedené, o něco lépe by snad mohli být jen zpracovaní hlavní hrdinové hry. Hudba je uklidňující, skvěle dokresluje celou atmosféru a zvukové efekty vám pomohou cítit se při hraní, jakobyste se pohybovali v přírodě.

Botanica: Into the Unknown je výjimečnou hidden object hádankovou adventurou, která upoutá vaši pozornost minimálně na šest hodin času a věřte, že od ní nebudete moci odejít, neboť se jedná o nesmírně chytlavou záležitost s okouzlující grafikou, uklidňující hudbou, zábavnou hratelností a zajímavým a poutavým příběhem! Stáhněte si tuto hru buď ve volně dostupné trialové verzi nebo si pořiďte verzi plnou a užijte si spoustu zábavy!